Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Brimonal Glaucom Reactii adverse ...

La multi ani @heinz!

Piuit mașina in mers

Aparataj modular Comptec
 Munca la distanta si plata pe ora

Wednesday - Addams Family woke ga...

Am nevoie de cablu scripete/elect...

Sfat achzitie laptop second hand
 Xiaomi Redmi Note 12 Pro / Pro+

Altex: plata online cu cardul de ...

Pensiile speciale ale europarlame...

Andorra - Romania (25.03.2023, 21...
 Pareri izolatie baza magazie lemn

Portare telefon fix la digi, se p...

Mobilitate urbana sect 4

Recomandare solutie spalare motor

Pilonul II - date de piata, tendinte si alte informatii utile

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

gabrolio

gabrolio

Active Member

• Grup: Members
Probleme la BRD Pensii?: https://www.economic...lor_634961.html

@ZIGZAG20, am schimbat eu de la Allianz in 2017, iti trebuie situatia contului la zi de la administratorul existent, apoi iei legatura cu un reprezentant NN si va trebui sa completezi o notificare de transfer. Mai departe se ocupa ei, e un fel de portare la serviciiile de telefonie mobila.

Ca idee, mult mai multumit de NN fata de ceilalti, primesc mail in fiecare luna cand intra contributia, plus au si aplicatia NN Direct unde vezi totul foarte transparent.

Edited by gabrolio, 19 December 2022 - 09:50.

ZIGZAG20

ZIGZAG20

Senior Member

• Grup: Senior Members
Azi sun la NN sa vad ce se intampla din 2 noiembrie am trimis actele prin posta la ei deja.

ZIGZAG20

ZIGZAG20

Senior Member

Randement Pensii private de la inceput pana azi:
Media randamentului:
1.AZT Viitorul tau: 6.40%
2.BCR:7.19%
3.BRD:6.09%
4.Metropolitan Life:7.21%
5.NN:6.77%
6.Vital:6.55%

Dupa cum se vede Metropolitan Life are cel mai mare randament.
Recomand celor ce sunt interesati sa isi mute cat mai repede la alt fond fiindca si asa dureaza vreo 2 luni transferul

NFS01

NFS01

Senior Member

gabrolio, pe 19 decembrie 2022 - 09:49, a scris:

Probleme la BRD Pensii?: https://www.economic...lor_634961.html

@ZIGZAG20, am schimbat eu de la Allianz in 2017, iti trebuie situatia contului la zi de la administratorul existent, apoi iei legatura cu un reprezentant NN si va trebui sa completezi o notificare de transfer. Mai departe se ocupa ei, e un fel de portare la serviciiile de telefonie mobila.

Ca idee, mult mai multumit de NN fata de ceilalti, primesc mail in fiecare luna cand intra contributia, plus au si aplicatia NN Direct unde vezi totul foarte transparent.
Cu cat se aproprie plata pensiilor(acum doar iau) din ce in ce mai multi se vor tira

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate