Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 

Black Friday 2022 (TOPIC DISCUTII/PREVIZIUNI)

* * * - - 22 votes
  • This topic is locked This topic is locked
2884 replies to this topic

#2881
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Am postat pe "oferte" o tastatura mecanica la 49 lei de pe emag. probabil este oferta de crazydays. "Tastatura gaming mecanica A+ K88, iluminare rainbow"

Edited by MembruAnonim, 12 November 2022 - 15:17.


#2882
PaulFCB

PaulFCB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,238
  • Înscris: 22.04.2009
Daca comenzile ar fi cumva livrate in "14-30 de zile" in sensul ca am fi la nivelul din 2011 cu 4 dube Fan Curier dar la cererea din 2022 intr-un fel ar fi normal sa prioritizeze platile cash, ca asa sa vii dupa 2 saptamani cu produsul stand cu banii la sertar pana ajunge ala e cam aiurea, dar asa ei isi propun ca pana la mijlocul saptamanii viitoare sa le livreze pe mai toate, ma gandesc ca pentru Bucuresti e chiar mai devreme de Miercuri. Mai conteaza si ce ai comandat, una e daca ti-ai luat un pachet de lame de ras Gillette si alta e un TV de 88 de toli iar apoi daca ai 7 produse in aceeasi comanda fie ele parfum, lame, FIFA si otrava de sobolani din nou mai greu sa le ai Sambata la 11 dimineata cand inca bei cafeaua.

M-am uitat pe istoric, comandasem acum 2 ani un aspirator la 8:20 dimineata, la 14 deja l-au predat curierului si Sambata dimineata la 9 si ceva ajunsese. Plata fu cu cardul, nu stau sa ma uit in parte, dar pana Duminica seara cam toate ajunsese parca si in 2020 si 2021.

In acelasi timp, poate nu se intampla nimic, primesti alerta ca s-a predat comanda curierului si dupa 2 ore sa te sune ca vine, cel putin in Bucuresti. Nu am observat nicio diferenta intre comenzile plasate cash si platite cu cardul la Emag, acelasi lucru la precomanda iPhone Pro iar la Black Friday, am plasat, platit cu cardul si in ziua lansarii l-au predat curierului, problema ca aia s-au tot miscat de colo colo si a ajuns la 8 dimineata a doua zi.

Edited by PaulFCB, 12 November 2022 - 15:19.


#2883
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
Altex livrează în 5 zile tot
Pcgarage in 3 zile
eMag 2 săptămâni
Zi, române, ce mai vrei?

#2884
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,537
  • Înscris: 30.08.2017

View Postthorxx, on 12 noiembrie 2022 - 15:00, said:


Astea sunt din ciclul: Spune-mi ca esti sarac fara sa spui ca esti sarac :D


Eh, lasă, nu-ți mai bate capul cu motivele pentru care n-are lumea bani in casă, să nu crape neuronul.

View Postthorxx, on 12 noiembrie 2022 - 15:02, said:

Eu n-am intalnit om cu bani care sa nu aiba bani in casa. Unii aveau in casa bani de isi mai cumparau o casa la fel cu ei.

Ăia fie sunt imbecili care cred că le fura banca banii, fie nu vor să afle statul de ei.

Să ai bani "să-ți mai iei o casă" si să-i ții in casă e de o stupiditate extremă. Trecând peste riscul de a fi călcat de hoți, banii aia se bagă în depozite și titluri, ca să facă alți bani. La saltea nu produc nimic, decat griji.

Edited by george_alexandru, 12 November 2022 - 15:31.


#2885
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Mda, e clar ca topicul a ajuns la un final mai putin fericit. Se inchide.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate