Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

HTC Desire 22 Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 979
  • Înscris: 06.09.2010
A cumpărat cineva acest model midrange din 2022? Este pe myshop.vive.com la pretul de 459 euro.

#2
_R_A_D_U

_R_A_D_U

    MembruAnonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,082
  • Înscris: 16.10.2018
De banii ăia, ia un samsung care face cu boltă pe el. Am făcut greșeala în 2017 de a lua U Ultra în dauna lui S8. Eu, fan samsung, veneam atunci de pe un S6 și S7, doream S8. A se citi că m-am zgârcit la bani. Am mai citit pe ici și colo, toți ziceau că ”e flagșip” (U Ultra), domne, ce vrei...  Sper să nu fiu înțeles greșit, telefoanele de la HTC sunt ok, dar e diferență față de samsung. Samsung e... Samsung. Dacă nu vrei Android, aifon e cealaltă soluție.

Edited by _R_A_D_U, 21 August 2022 - 13:14.


#3
Raz0rblade

Raz0rblade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 18.08.2021
Samsung... ori iti iei flagship, ori te orientezi la alt brand. Mid-ranger sau mai jos la Samsung sunt asa de lame si buggy ca zici ca ti-ai luat cine stie ce chinezarie obscura, nu the real shit. Macar ecranul e peste multe alte telefoane, chiar si la bani putini, iar camerele nu sunt rele deloc... Iar HTC, as zice pas instant. Au pierdut top 10 inca din 2016, i-au scos altii din carti.

#4
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,825
  • Înscris: 30.03.2009
Treci peste HTC! Ai Samsung, Xiaomi, Motorola, 1+, oppo etc.
În zona mobilă HTC sunt irelevanți azi.

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
La cat de popular e (not)...o sa ai o zi foarte fericita cand cauti protectie TPU/sticla si husa pentru el.
OnePlus e un brand foarte popular, si nici macar la asta nu gasesti in magazinele clasice de electronice gen Altex/MG/Flanco.

#6
mishu_popa

mishu_popa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 02.07.2006
HTC,Siemens made in Germany.Telefoane adevărate.Am avut.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate