Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Pepenele cu vergeturi

  • Please log in to reply
155 replies to this topic

#37
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,442
  • Înscris: 10.08.2005

View Postmaccip, on 20 iulie 2022 - 17:22, said:

Nu stiu cum naiba l-au pus aia la o emisiune despre IT cand el e analfabet tehnologic.
Se ocupa cu Trolli si Trogloditii, a venit fix ca o manusa la ProTV.

Edited by MarianG, 20 July 2022 - 17:28.


#38
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,263
  • Înscris: 06.01.2007

View PostMembruAnonim, on 20 iulie 2022 - 16:56, said:

Posibil i se trage de la ce a spus nevasta-sa pe facebook.
Attachment Lorena Buhnici.png
Nici nevasta-sa nu e ma breaza, din contra.
Astia nu realizeaza ca vand imagine si traiesc din imagine. Si cand faci asta, tre sa ai grija ce scoti pe orificiul bucal.
Nu-ti plac grasele? Nicio problema.. Dar te abtii sa-ti dai cu parerea despre orice.

#39
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007
Oare Buhnici ii sculptat ca un Adonis?

#40
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,263
  • Înscris: 06.01.2007

View PostNoua_pe_site, on 20 iulie 2022 - 17:25, said:

Ai putea sigur , de ce nu o faci ? Pentru ca odata ce incepi sa-ti vezi sotia ca o minora exista posibilitatea sa nu vrei sa te mai atingi de ea ca nu ai tendinte pedofile sau pentru ca nu ti-a trecut vreodata prin cap sa-ti asociezi sotia cu o minora ?
WTF man!

#41
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 12.07.2010

View PostRares95, on 20 iulie 2022 - 15:50, said:

Atata agitatie, glume, meme-uri, etc, pentru ca a spus Buhnici dupa cateva pahare ca nu ii plac grasele... asa, si? E parerea omului...

Mna, aia cu grasele, desi jenant pentru o persoana publica sa faca asemenea declaratii, mai ales ca nu e nici el vreun fitness guru, ci un durduliu care pun pariu ca nu poate face nici macar o tractiune, mai treaca-mearga, da' mai nasol e ca a cam zis ca lui ii plac minorele. Acuma, nu se face puscarie pentru fantezii cu ilegalitati, da' nu e chiar inexplicabil sa inceapa sa te evite lumea dupa ce recunosti in public ca inainte de sex iti pui nevasta sa stea 15 minute in apa rece si nu are voie sa se miste sau sa vorbeasca in timpul actului.

Edited by Bob493, 20 July 2022 - 17:50.


#42
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostBob493, on 20 iulie 2022 - 17:48, said:

recunosti in public ca inainte de sex iti pui nevasta sa stea 15 minute in apa rece si nu are voie sa se miste sau sa vorbeasca in timpul actului.

De ce sa stea in apa rece?

#43
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,531
  • Înscris: 16.03.2007
pe mine ma uimeste altceva... voi ati vazut cum arata nevasta-sa? eu nici cu supradoza de maraton forte n-as putea, as avea cosmaruri cu baietei.

Edited by laffin, 20 July 2022 - 17:59.


#44
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 12.07.2010

View PostMembruAnonim, on 20 iulie 2022 - 17:56, said:

De ce sa stea in apa rece?

Smecheria e sa citesti toata fraza.

View Postlaffin, on 20 iulie 2022 - 17:57, said:

pe mine ma uimeste altceva... voi ati vazut cum arata nevasta-sa? eu nici cu supradoza de maraton forte n-as putea, as avea cosmaruri cu baietei.

Pentru tine ar fi cosmaruri. Pentru Buhnici ar fi vise umede.

#45
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,639
  • Înscris: 14.10.2004
Pe pagina de Facebook a BCR a fost efectiv jihad.Posted Image
in jur de 2000 de comentarii.Posted Image
Pana la urma BCR a cedat si a incetat colaborarea.
Cu ocazia asta incep sa cred faza cu Brexit si Facebook.

Edited by xymzar, 20 July 2022 - 18:08.


#46
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,263
  • Înscris: 06.01.2007
Ooo, pai da Bufnici e doar varful aizbergului prostiei.
Sub varf e o intreaga atlantida.

#47
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,524
  • Înscris: 30.10.2003
La nici 500 km lumea moare, astia isi dau ochii peste cap ca a pomenit unul de vergeturi.

#48
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postmaccip, on 20 iulie 2022 - 17:22, said:

Dar eu ma bucur ca si-a luat-o. Nu-mi place deloc individul. Nu stiu cum naiba l-au pus aia la o emisiune despre IT cand el e analfabet tehnologic.

Eu l-am pus in aceiasi categorie cu Mandruta...ambii sunt atat de fatarnici, incat se mint ei pe ei...genul de oameni care atunci cand ajung acasa asculta Mozart, dar, lor nu le place Mozart :)))

View PostNoua_pe_site, on 20 iulie 2022 - 17:25, said:




Ai putea sigur , de ce nu o faci ? Pentru ca odata ce incepi sa-ti vezi sotia ca o minora exista posibilitatea sa nu vrei sa te mai atingi de ea ca nu ai tendinte pedofile sau pentru ca nu ti-a trecut vreodata prin cap sa-ti asociezi sotia cu o minora ?


Eu nu-mi dau seama daca tu faci misto sau esti serios...

#49
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,867
  • Înscris: 26.01.2010

View Postjimi91, on 20 iulie 2022 - 18:42, said:

Eu nu-mi dau seama daca tu faci misto sau esti serios...

Initial a fost o tentativa de misto dar nu sunt sigura daca mai e la misto. Daca iti asociezi nevasta cu o minora , practic recunosti ca esti un pui de pedofil.
Am inteles asocierea dar pentru el femeile adulte is grase , numa minorele-s trase ca prin inel asa ca nah , nu e greu sa faci legatura. La 18 ani o femeie e considerata adulta , minorele-s sub 18 iar asocierea unei schiloade dintoase care arata a baietel cu o minora , vorba unui user , e de kkt

Edited by Noua_pe_site, 20 July 2022 - 18:58.


#50
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Si Buhnici este putin ipocrit.

https://www.facebook...736076957619008


https://fb.watch/enYmxivi7y/

Edited by MembruAnonim, 20 July 2022 - 19:14.


#51
represor

represor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 05.04.2007
nu-mi place buhnici, nu-l urmaresc, nu-mi place fata lui, nu-mi place ce spune nici modul in care o spune ... nu ma uit la el si gata.
dar nu vad de ce clocoteste toata societatea internautica din cauza ca spus nu stiu ce de grase, pai daca sunt grase poate ar trebui sa-si asume asta si sa nu se mai simta ofuscate ... nu le place ca-s numite grase, adica asa cum sunt, pai sa slabeasca.
nu vad sa fie aceeasi masura cand femeile spun barbatilor ca au burta sau ca o au jucaria mica dar fereasca mnezo si sfantu petrea sa-i zici uneia ca n-are cur sau tzatze ... vai dhoamne ce discriminator esti ... hai mai mars ca ne ducem dracu cu totul.
daca-i negru n-ai voie sa-i zici negru ( ca o fi verde), daca tzahgan trebuie sa-i zici cetatean minoritar rroma desi ei singur spun ca au "legea tzahganeasca", daca-i grasa trebuie sa-i spui ciclofloare durduloasa, daca-i prost iarasi nu ai voie sa-i spui ca cica il jignesti, toti copiii sunt frumosi si destepti dar la 6 ani nu stiu sa se stearga singuri la fund ... adevarul in ziua de azi cam jigneste pe toata lumea, de asta am invatat sa fim experti la ascuns mizeria sub pres si total incompetenti la a gasi solutii pt a corecta ce nu e in regula.

o societate pudibonda, interesata doar de aparente si de modul in care fenteaza perceptia celorlalti pt ca efectiv substanta nu mai are ... vor toti sa para perfecti pe media cand in realitate e doar coaja de ei.
un non subiect care intr-o societate normala nu trebuia sa depaseasca 2 randuri in cancan a ajuns sa devina de interes general ... inca traim intr-o bula si nu am invatat nimic din ceea ce se intampla.

#52
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostNoua_pe_site, on 20 iulie 2022 - 18:57, said:

Initial a fost o tentativa de misto dar nu sunt sigura daca mai e la misto. Daca iti asociezi nevasta cu o minora , practic recunosti ca esti un pui de pedofil.
Am inteles asocierea dar pentru el femeile adulte is grase , numa minorele-s trase ca prin inel asa ca nah , nu e greu sa faci legatura. La 18 ani o femeie e considerata adulta , minorele-s sub 18 iar asocierea unei schiloade dintoase care arata a baietel cu o minora , vorba unui user , e de kkt

Cum iti dai tu seama ca cineva are 18 ani ? Si la 18 ani esti adult doar din punct de vedere legal...pe la 25 de ani esti complet dezvoltata. Atunci esti adult pe bune.

El se mandrea ca nevasta-sa arata ca o minora, in sensul de tanara.

Si asta nu inseamna pedofilie. Am pe cineva care lucreaza in politie...pedofilia se refera la copii mici, care n-au trecut prin pubertate, e categorisita ca o boala mintala....aparent astia au probleme, sunt mai inceti la minte.

Altfel si Irinel Columbeanu ar fi pedofil Posted Image.....dar nu e.Posted Image

Plus ca era beat...la cat de fricos e...nu se pisa el impotriva vantului (am si eu niste expresii cateodata, dar aia e, atat pot momentan). Omul e dupa bani. Sa vezi interviul lui cu Gelu Duminica (un fel de activist al tiganilor). Avea numai comentarii de genul -"vai, ce nenorociti suntem", "asa ceva nu se poate". etc.

Edited by jimi91, 20 July 2022 - 19:27.


#53
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,442
  • Înscris: 10.08.2005
repersor, tu ai fost la nudisti sa afli ca ai puta mica ?
Cam asta e problema, lumea care merge la plaja merge acolo sa se bucure de plaja.
Lumea care merge la plaja sa vada cur si tate asa spune ceva despre ei, nu despre cei care au venit sa faca plaja.

#54
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostMarianG, on 20 iulie 2022 - 19:26, said:

repersor, tu ai fost la nudisti sa afli ca ai puta mica ?
Cam asta e problema, lumea care merge la plaja merge acolo sa se bucure de plaja.
Lumea care merge la plaja sa vada cur si tate asa spune ceva despre ei, nu despre cei care au venit sa faca plaja.

Unii spun ca d-aia s-au inevtat ochelarii de soare :))...sa vezi mai bine :))

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate