Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

De ce le place unora sa se umileasca?

* - - - - 4 votes
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006
Pentru ca genele vorbeste.

#20
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,698
  • Înscris: 29.10.2017
Tik tok? Dani Mocanu si-a deschis cont si pe onlyfans

#21
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,531
  • Înscris: 16.03.2007
si pe telegram... are clipuri cu golden shower.

eu de ex. ma uit la toti dubiosii sa le povestesc altora, sa nu-si mai bata ei capul. cred ca o sa fie o meserie de viitor.

Edited by laffin, 07 July 2022 - 13:59.


#22
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,288
  • Înscris: 08.11.2016
Pana sa apara TikTok si Facebook stia doar familia cat esti de prost. Posted Image

#23
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
da, sunt unii care prefera sa fie circari pe bani, de ex. Dorian Popa, dar exemple ca el sunt cazuri deosebite, pentru ca ar avea o facultate terminata, a facut scoala de actorie, pe alocuri e si muzician, adica ar avea din ce trai daca nu s-ar mai maimutari pe YouTube sau pe TikTok, dar tot o face, pentru sume frumusele. si nu mici. cei ca el sunt circari de lux care stiu sa faca bani si din faptul ca respira aerul intr-un anumit fel. dar ei sunt si artificiali, falsi, isi creeaza o imagine falsa. nimic la ei nu mai e natural.

dar pe cei care se stramba pe net, care fac vizualizari si nu le intra niciun ban in cont, nu au nici macar cont bancar, nu ii inteleg deloc.

#24
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,990
  • Înscris: 18.12.2007
Poti sa ai 10 facultati terminate si sa nu fie nimic de capul tau si invers.Nu vad de ce ar fi asta vreun criteriu.

#25
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Mi se rupe de ce le place sa se injoseasca, umileasca samd. Mie nu-mi place sa ma umilesc. Si nici sa fiu attention whore.

Nu am Feisbuc, Instagrau, Tik Tok sau alte balarii de genul. Doar Whatsapp, pentru ca faciliteaza comunicarea, Whatsapp este SMS-ul si MMS-ul modern, e ceva strict personal sau pentru grupuri restranse, nu expunere in public.

#26
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
Whatsapp exista doar ca sa faciliteze tepele pe olx.

#27
AndreY2u

AndreY2u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 21.04.2016

 Bursul, on 07 iulie 2022 - 10:17, said:

Orice filmulet public pe YT, Tik tok, etc. cerseste atentie.
pe youtube gasesti chiar multe chestii utile daca sti ce sa cauti si chiar youtube recomanda multe chestii utile sau intererante, bine facute, nicidecum bascalie ieftina, dar depinde si de utilizator, algoritmul "stie" ce ii place fiecaruia si aia ii recomanda

#28
Winc

Winc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 10.09.2018
Problema e ca unii deranjeaza activitatea cotidiana in locuri publice, in parcuri, in malluri, etc. filmandu-se in diverse ipostaze, de exemplu acum vreo doua saptamani era un papitoi pe care intamplator il stiu din vedere din scoala, era in Megamall Bucuresti exact in fata scarii rulante si una il filma in timp ce se scalambaia pentru tik tok imitand manelisti :/ si aia de la paza nu ii ziceau nimic !! Eu am ocolit prin spatele tipei care il filma ca nu voiam sa ii intru in video ca sa nu fiu filmata! S-a filmat inclusiv pe scara rulanta cu lume in spatele lui, deci.. : Se da in spectacol intr-un mod extrem de penibil si provoca deranj public in interes personal. Cu ocazia asta intreb si eu cum este cumva reglementata chestia asta din punct de vedere legal? Ce poate face o persoana care dintr-o data se trezeste ce este prinsa pe filmarea unui individ de genul asta, nu e nici de la stiri, nu are nici autorizatie sa filmeze in mall, nici nimic, doar maimutareli pentru tik tok?

#29
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,561
  • Înscris: 15.06.2007

 Bursul, on 07 iulie 2022 - 10:17, said:

Orice filmulet public pe YT, Tik tok, etc. cerseste atentie.
hai ca youtube poate fi folosit ca free storage. Pui clipul pe privat si nu il vede nimeni in afara de tine.  Macar nu te bate la cap ca driveul virtual e aproape plin si ca poti sa cumperi spatiu de stocare.  
Am filmat cu telefonul pisicile vreo 2-3minute, cand ma uit la fisier, avea 700+MB.  L-am pus pe yt si l-am sters din telefon.

 Winc, on 09 iulie 2022 - 06:48, said:

Problema e ca unii deranjeaza activitatea cotidiana in locuri publice, in parcuri, in malluri, etc. filmandu-se in diverse ipostaze, de exemplu acum vreo doua saptamani era un papitoi pe care intamplator il stiu din vedere din scoala, era in Megamall Bucuresti exact in fata scarii rulante si una il filma in timp ce se scalambaia pentru tik tok imitand manelisti :/ si aia de la paza nu ii ziceau nimic !! Eu am ocolit prin spatele tipei care il filma ca nu voiam sa ii intru in video ca sa nu fiu filmata! S-a filmat inclusiv pe scara rulanta cu lume in spatele lui, deci.. : Se da in spectacol intr-un mod extrem de penibil si provoca deranj public in interes personal. Cu ocazia asta intreb si eu cum este cumva reglementata chestia asta din punct de vedere legal? Ce poate face o persoana care dintr-o data se trezeste ce este prinsa pe filmarea unui individ de genul asta, nu e nici de la stiri, nu are nici autorizatie sa filmeze in mall, nici nimic, doar maimutareli pentru tik tok?
ai cautat sa afli daca se pot face bani din tiktok? Ca nu e lumea proasta sa faca "continut" doar ca sa se afle in treaba.  
Conturile cu zeci si sute de mii de abonati chiar produc bani.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate