Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Probleme in Windows 10 cu M2

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
shreek

shreek

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 02.03.2008
Salutare,

Am achizionat de la Emag un Samsung M2 980 de 250 GB si am o problema majora . Am copiat windows-ul de pe un Samsung SSD 850 pe M2 980 cu programul Samsung Data Migration , totul a fost ok , foarte bun programul nota 10 , numai ca in Samsung Magician nu obtin viteze la test mai mari de 800 mb/s citire si 720 mb/s , scriere pentru Samsung M2 980 , in schimb cu SSD-ul Samsung 850 ,obtin viteze de 3500 mb/s citire si 3000 mb/s , scriere , nu inteleg de ce sunt inversate aceste valori , adica la SSD mai mult ca sigur ca sunt valoriile de la M2 , m-am uitat si in Bios si nu este nimic in neregula nu am vre-o optiune de setare diferita , mentionez ca utilizez Windows 10 PRO , si detin un PC rezonabil din punct de vedere hardware. As dori daca se gaseste cineva amabil sa ma ajute cu acesat problema . Va multumesc anticipat.

#2
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,574
  • Înscris: 15.06.2004
Mai deschizi multe subiecte ?
https://forum.softpe...st__p__29024417

Si reciteste regulamentul acceptat la inscriere.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate