Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Probleme Xiaomi note 10s

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
_Korn

_Korn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 28.12.2009
Buna ziua si Paste luminat !

Acum 2 luni am achizitionat la reinnoire de contract, un xiaomi note10s. De ceva timp am probleme cu afisarea numelui de contact in urma unui apel, asa cum reiese din poza. Fie ca apelez sau sunt apelat, dupa conectarea apelului, numele apelantului dispare si apare numarul 88888. Daca doresc sa apelez acel numar, evident, nu se apeleaza. Tot caut de saptamni bune o solutionare dar nu gasesc nicaieri sa se discute despre aceasta problema.

De asemenea, in repetate randuri, daca apelez pe cineva, initial nu aud nimic, dar la celalalt capat sunt auzit. Sunt nevoit sa inchid si sa sun iar. La fel se intampla si cand sunt apelat.

Daca cineva s-a mai lovit de aceste probleme, poate ma ajuta cu ceva informatii. In mod normal as merge cu el la garantie, dar poate sunt eu atehnic si am ceva setari activate.

Multumesc !

Attached Files


Edited by _Korn, 25 April 2022 - 11:15.


#2
Pekiasan

Pekiasan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,556
  • Înscris: 16.12.2011
Garantie. Asta are !

#3
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,578
  • Înscris: 08.03.2017
Este o eroare recunoscuta de producator , nu au ce face la garantie , exista un apk pentru rezolvare
https://ro.xiaomitod...ive-xiaomi.html

#4
nila04rrw

nila04rrw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 18.10.2010
Si mie mi s-a intamplat asta, la Motorola G31w, de cateva ori, dar, doar cu un contact...acelasi de fiecare data

Edited by nila04rrw, 25 April 2022 - 15:08.


#5
_Korn

_Korn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 28.12.2009

View PostPekiasan, on 25 aprilie 2022 - 11:44, said:

Garantie. Asta are !
\
Sunt convins ca asta ar fi solutia ideala

View Postldpe, on 25 aprilie 2022 - 12:41, said:

Este o eroare recunoscuta de producator , nu au ce face la garantie , exista un apk pentru rezolvare
https://ro.xiaomitod...ive-xiaomi.html


Din pacate acel link de download nu mai este valabil.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate