Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Metode conversatii ascunse cu Amanta !

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#19
Manjo

Manjo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 14.09.2011
Salut,
Da familiștii ce au ,sunt mai prosti ?
Daca pe vremea lui impușcatu voiam sa vorbesc cu amanta bagam o fisa intr-un public ,sunam si imediat fara sa astept prea mult ca era bine sa vorbesc eu primul ,transmiteam mesajul ,,Buna Mimi ,vezi ca am luat eu pâine,, .Daca mi se răspundea cu voce groasa ,,greșeală domle,, situația era clara. Ba odată am si avut o interesanta discuție pe tema erorilor pe care le fac ăștia cu centrala lor telefonica.Daca răspundea o voce suava deja știam ca urmeaza o noapte de vis.
Acum avem WhatsApp,totul e sa convingem amanta sa aibă o poza de profil pe care sa o cheme Popescu si sa nu uitam sa dam delete.
Preferabil ca amanta sa nu emită niciodată,daca e deșteaptă știe.

#20
-ARA-

-ARA-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,670
  • Înscris: 01.08.2021
Va citesc cu placere, imi pareti ca aveti amanta la nivel de dragoste daia copilareasca.

Ca om care stiu despre ce vorbesc va zic ca este in felul urmator, atat si doar atat.
Nu discutati prin mesaje, 0 mesaje, 0 sms, 0 mesaje de rahat pe facebook sau whatsapp.
Nu ca citeste copilul tau sau al iei, sau sotul, discutia este ca nu se stie cum toata aventura asta se termina si dupa o dragoste sau o aventura mare urmeaza si o razbunare calumea.
Si o sa se razbune cu mesajele pe care le-ai trimis ca un tampit.

Deci ascultati ce va zic, fara SMS, va trimite ea mesaj? Ignorati mesajul, stergeti mesajul, stergeti discutia pe whatsapp.

#21
ionutsb

ionutsb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 01.11.2014

View PostManjo, on 11 martie 2022 - 19:45, said:

Salut,
Da familiștii ce au ,sunt mai prosti ?
Daca pe vremea lui impușcatu voiam sa vorbesc cu amanta bagam o fisa intr-un public ,sunam si imediat fara sa astept prea mult ca era bine sa vorbesc eu primul ,transmiteam mesajul ,,Buna Mimi ,vezi ca am luat eu pâine,, .Daca mi se răspundea cu voce groasa ,,greșeală domle,, situația era clara. Ba odată am si avut o interesanta discuție pe tema erorilor pe care le fac ăștia cu centrala lor telefonica.Daca răspundea o voce suava deja știam ca urmeaza o noapte de vis.
Acum avem WhatsApp,totul e sa convingem amanta sa aibă o poza de profil pe care sa o cheme Popescu si sa nu uitam sa dam delete.
Preferabil ca amanta sa nu emită niciodată,daca e deșteaptă știe.
E mai naspa cand si ea are le iubi langa ea si nici ea nu trebuie sa primeasca notificari.

View Post-ARA-, on 11 martie 2022 - 21:27, said:

Va citesc cu placere, imi pareti ca aveti amanta la nivel de dragoste daia copilareasca.

Ca om care stiu despre ce vorbesc va zic ca este in felul urmator, atat si doar atat.
Nu discutati prin mesaje, 0 mesaje, 0 sms, 0 mesaje de rahat pe facebook sau whatsapp.
Nu ca citeste copilul tau sau al iei, sau sotul, discutia este ca nu se stie cum toata aventura asta se termina si dupa o dragoste sau o aventura mare urmeaza si o razbunare calumea.
Si o sa se razbune cu mesajele pe care le-ai trimis ca un tampit.

Deci ascultati ce va zic, fara SMS, va trimite ea mesaj? Ignorati mesajul, stergeti mesajul, stergeti discutia pe whatsapp.
Si atunci cum naiba discuti ? Ca nici eu nu pot suna sau da mesaje fiindca nici ea nu poate raspunde oricand ca il are pe iubi langa ea..

#22
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postlucianburjuiul, on 11 martie 2022 - 18:56, said:

Isi face si ea cont pe SP si vorbiti aici pe mess. Sau metoda teroristilor: deschizi un cont de email la care aveti amandoi parola si va lasati mesaje unul celuilalt in draft, fara sa le trimiteti. L-ai citit pe-al ei, il stergi, il scrii pe-al tau samd.

Wow, nu știam de metoda teroriștilor! = ))) Bine de știut! :w00t:

#23
DaculScoril0

DaculScoril0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,670
  • Înscris: 03.12.2014

View Postlool21135, on 11 martie 2022 - 19:20, said:

Râdeți voi dar pagerul e cel mai sigur.
nu mai există rețele de pager.

#24
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,785
  • Înscris: 12.01.2018

View PostAdm, on 11 martie 2022 - 18:16, said:

Un prieten
băieții au impresia că-s singurii deștepți dar nu gândesc că una care are mâncărimi mai  mari și-o scarpină cu mai mulți deodată

cum mi-a zis o gagică odată că n-are contor

#25
cosmin_235423

cosmin_235423

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 17.06.2018

View Post-ARA-, on 11 martie 2022 - 21:27, said:

Va citesc cu placere, imi pareti ca aveti amanta la nivel de dragoste daia copilareasca.

Deci ascultati ce va zic, fara SMS, va trimite ea mesaj? Ignorati mesajul, stergeti mesajul, stergeti discutia pe whatsapp.

acelasi gand.

iti permiti o amanta? atunci ramai anonim la nivelul in care sa poti nega intotdeauna ca exista.

altfel cu o aplicatie in telefon pe care s-o gaseasca sotia, nu esti decat un alt ratat care se plange ca a facut o prostie si a fost prins.

#26
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,785
  • Înscris: 12.01.2018
nu gagica ci păsărica

#27
pielea

pielea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 14.08.2010
Azi am fost deconspirat stergeti-va mesajele

#28
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
cel mai frecvent e Telegram.
9 maritate din 10 de pe Tinder, folosesc Telegram.
si snapchat, dar mie mi se pare complicat

#29
p3ace

p3ace

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 12.09.2021
Dar de ce mesaje "ascunse"? Pana la urma sotul adulter, amanta, sotia si partenerii amantei se vor intalni si asa cu totii in sala de asteptare a unui cabinet de dermato-venerice. Ai chef sa alergi din f... loare in f.... loare, da cartile pe fata cu sotia si du-te!

#30
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,671
  • Înscris: 10.10.2011

View Postp3ace, on 24 aprilie 2022 - 23:26, said:

Dar de ce mesaje "ascunse"? Pana la urma sotul adulter, amanta, sotia si partenerii amantei se vor intalni si asa cu totii in sala de asteptare a unui cabinet de dermato-venerice. Ai chef sa alergi din f... loare in f.... loare, da cartile pe fata cu sotia si du-te!

oo da pentru ca amantele sunt toate zdrente bolnave.
on topic : whastapp cu amprenta setat si permanent mute la amant/a
telegram cu parola si permanent mute la amant/a

#31
p3ace

p3ace

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 12.09.2021

View Postzile_san, on 25 aprilie 2022 - 09:52, said:

oo da pentru ca amantele sunt toate zdrente bolnave.

Promiscuitatea sexuala nu este sub nici o forma safe dpdv medical, iar daca tu iti inchipui ca amantele sunt naughty doar cu tine si virgine la inceputul relatiei si apoi loiale pe parcurs, inseamna ca esti mai naiv decat nevasta inselata :)

#32
Evonxxx

Evonxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 17.02.2022
Tot snapchat ii baza  pentru conversatii private.

#33
whiteproud

whiteproud

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 22.06.2022

 zile_san, on 25 aprilie 2022 - 09:52, said:

oo da pentru ca amantele sunt toate zdrente bolnave.
on topic : whastapp cu amprenta setat si permanent mute la amant/a
telegram cu parola si permanent mute la amant/a
deja cand ai o parola noua dai de banuiala

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate