Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Problema camera telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020
Salut, am achizitionat de curand un Samsung A52s 5g si acum am observat ca daca dau la camera la modul amuzament, indiferent ca vorbim de selfie sau camera cealalta, la pictogramele acelea care ti se afiseaza pe ecran, la a doua din ele se opreste camera fara explicatie, la restul pictogramelor nu zice nimic, dar la a doua se opreste.
Am incercat sa fac ce zice pe net, resetare tel/camera, sa intru in safe mode, golire cache, etc. nu merge nimic.
Mi se pare ciudat de ce face asa doar la modul amuzament si de ce la a doua pictograma. O fi de la update? singura solutie sa fie sa dau resetare din fabrica? e posibil sa fie o camera defecta?

#2
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Camera, nu! Softul, da! ;)

#3
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020
Pai si ce sa fac? sa dau revenire la setari initiale? alta solutie nu exista?

#4
mariustotel

mariustotel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 11.12.2009
Poti pune din playstore o alta aplicatie de camera, gen Open Camera, daca nu iti trebuie neaparat modul amuzament sau altceva..

#5
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,384
  • Înscris: 24.09.2017
Da man, asa face, a52s am si am incercat. E aia cu cateii si da camera failed. Oricum nu foloseam, da primim luna asta sau urmatoare android 12 cu oneui 4 si sigur se rezolva. Revenirea la setarile initiale nu face nimic.

Edited by bobitad, 02 January 2022 - 19:17.


#6
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020

View Postmariustotel, on 02 ianuarie 2022 - 19:12, said:

Poti pune din playstore o alta aplicatie de camera, gen Open Camera, daca nu iti trebuie neaparat modul amuzament sau altceva..
Nu foloseam, dar daca e nou telefonul e pacat sa il las asa, am zis ca o eroare cat de mica trebuie reparata.

View Postbobitad, on 02 ianuarie 2022 - 19:15, said:

Da man, asa face, a52s am si am incercat. E aia cu cateii si da camera failed. Oricum nu foloseam, da primim luna asta sau urmatoare android 12 cu oneui 4 si sigur se rezolva. Revenirea la setarile initiale nu face nimic.
bine fratelo, merci de informatie.

#7
xew

xew

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,569
  • Înscris: 30.12.2007
Vineri am facut citeva poze cu acel mod si erau ok. In seara asta mai devreme am incercat si am vazut ca imi da eroare. Clear cache si restart telefon nu au rezolvat problema. Nu consider ca e un motiv intemeiat sa dau un factory reset, oricum nu am nevoie in mod special de acel mod. Nu stiu cum a aparut problema, de curind nu am instalat nicio actualizare a aplicatiei camera, nici nu s-a instalat automat. Parca ar fi o chestie voo doo. Posted Image
Sfatul meu, asteapta update aplicatie sau de sistem de operare. Versiunea mea este 11.0.16.25.

Edited by xew, 02 January 2022 - 23:42.


#8
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020
Eu cred ca e de la update-ul telefonului.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate