Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Google Pixel 6 s-au Samsung Z Flip 3

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
radubsm

radubsm

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 03.12.2019
Buna, as dori sa achizitionez si eu unul dintre telefoanele astea, avand in vedere ca telefonul pe care i-l detin ia cam trecut vremea, vreau sa-mi fac cadou de ziua mea unul din telefoanele astea, as fi mers tot pe Huawei fara sa ma deranjeze lipsa Google prea mult insa nu pot trece peste lipsa suportului Android Auto.
Nu vreau sa optez pentru Google Pixel 6 Pro,mi se pare un telefon prea mare si m-am saturat de telefoane cu ecrane mari, in schimb ma atras mult Z Flip 3 datorita marimi cand e inchis.
Nu am detinut niciodata un Pixel, tot timpul am fost fan Samsung si mai recent Huawei.
Ceva alternative de telefoane compacte pe piata la ora actuala?
Cel mai mult ma intereseaza bateria si mai nou fluiditatea ecranului , sa fie de 90 cel putin.

#2
DeliriumSilence

DeliriumSilence

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 27.04.2021
NU lua nici un flip, ala e telefon de pitipoance. Daca vrei android bun si compact, ia Samsung S21 sau Oneplus 9. Personal mi se par superioare fata de pixel 6 simplu.

#3
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012
Am avut Pixel insa nu 6, recomand cu caldura.

#4
TrafalgarLaw

TrafalgarLaw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.10.2017
Eu sincer ti-as recomanda sa te uiti mai degraba la Realme GT sau Asus Zenfone 8, sunt superioare celor doua solutii dpmdv pentru ca pixel 6 nu este disponibil la noi, iar z flip 3 mi se pare deocamdata un telefon foarte specific.

Daca ar fi strict sa aleg intre ele, Pixel 6. E mult mai ieftin si il tine totusi bateria.

 DeliriumSilence, on 10 decembrie 2021 - 19:27, said:

NU lua nici un flip, ala e telefon de pitipoance. Daca vrei android bun si compact, ia Samsung S21 sau Oneplus 9. Personal mi se par superioare fata de pixel 6 simplu.

Nu am vazut niciodata o piti cu Flip, ele tot pe marul muscat raman deocamdata. Cred ca am vazut unul sau doua flip-uri, maxim, niciunul nu era detinut de vreo persoana dubioasa.

#5
radubsm

radubsm

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 03.12.2019
Am ales pana la urma Pixel 6, nu am putut cumpara 3 deoarece mi sa dus intre timp și televizorul, acum caut un oled care sa suporte sunet dts.

#6
toni_all

toni_all

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 28.03.2008
Philips sau Sony au DTS. Philips 65oled806/12 ar fi o varianta.

#7
varanhia

varanhia

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,192
  • Înscris: 20.09.2015
Ai făcut alegerea corectă, cât despre televizor mergi pe LG. Sunt numărul 1 la OLED. Eu al luat acest model; LG OLED48A19LA OLED TV (Flat, 48 Zoll / 121 cm, UHD 4K, SMART TV, webOS 6.0 mit LG ThinQ)


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate