Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 

Știrile de la ora 5, acum și pe Antena 1.

* * - - - 5 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Ne-am bucurat degeaba ca iasa. S-au dus berile alea pe care trebuia sa vi le dau.

#20
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008

View Postflorinpopa1, on 25 noiembrie 2021 - 18:08, said:

Ne-am bucurat degeaba ca iasa. S-au dus berile alea pe care trebuia sa vi le dau.

Va iesi, probabil din ianuarie.

#21
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,413
  • Înscris: 04.08.2010
Pagina de media spunea că de anul viitor emisiunea se va muta la Antena Stars, nu de acum. Probabil că o lună o vor difuza pe ambele canale pentru a vedea ce audiențe face și pentru a-și obișnui publicul cu noul loc de difuzare.

#22
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,230
  • Înscris: 22.02.2017
Am mai spus, se numeste perioada de tranzitie.

#23
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008

View PostCipry7, on 26 noiembrie 2021 - 14:15, said:


Exact. Nu vad ce sens ar avea sa fie pe doua posturi. Mireasa nu e pe doua posturi, sunt doua show-uri diferite.

Chiar, cum ar fi sa bata Acces Direct, Obositorul de pe A1?

#24
CABLE MAN

CABLE MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,857
  • Înscris: 11.01.2006
STIRI peste STIRI?ASTIA sunt seriosi?
daca nu au un alt format de succes ,astia de la ANTENA 1 mai bine difuzau filme intre 17.00 si 19.00.
Parca au un post de stiri,ANTENA 3,cele mai trebuie atatea stiri!?

Edited by CABLE MAN, 26 November 2021 - 15:06.


#25
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
Cum am mai spus, pare ciudată schimbarea asta, dar mă și bucură, fiindcă mai scurtează cu 30 de minute mizeria de Acces Din Rect, care probabil va fi pe Antena Stars. Așa au făcut cu Pacatos, când ajunsese să aibă doar 30-40 de minute din cauza Chefilor sau Asia Express 3, care se terminau la 23:30 și după ele Observatorul cu Vali Butnaru de noapte, care era până la 0:15. Sper ca acest Observator 17 să nu fie cu violuri, crime cum au fost cele de pe Pro TV de acum mulți ani (că și Știrile Pro TV de la 17 nu mai sunt așa periculoase acum). E bine că îl aduc și pe Oprișan, omul acela este foarte amuzant, îl mai vedeam dimineața la Răzvan și Dani. Oricum, Observatorul ăsta e când eu sunt la școală, voiam să văd de curiozitate cum este, dar nu am cum, eu am școală până la 19:15 joia, și în restul zilelor până la 17:30, respectiv 18:20

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate