Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Chestii cool in Linux

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
si da o comanda pentru un hard nou :naughty:

#20
reallove

reallove

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 17.02.2006
Aici toti ati fost rai,in frunte cu mufa .
Poate omu'cauta niste sfaturi simple,gen "cum pot scrie dvd-uri in linux?" ,sau "ce jocuri as putea sa ma joc pe linux?" etc etc.
Se putea trece peste lipsa de profunzime a postului sau,si sa-l fi intrebat mai bine la ce ar avea nevoie de niste "hot tips".
Oare toti ati fost asa de "tari" de cand ati pus prima oara mana pe linux ?Un nou utilizator trebuie educat sa invete cum sa puna o intrebare,cum sa caute raspunsuri,nu luat peste picior cand greseste ...

#21
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

View Postreallove, on Apr 16 2006, 02:32, said:

Aici toti ati fost rai,in frunte cu mufa .
Un nou utilizator trebuie educat sa invete cum sa puna o intrebare,cum sa caute raspunsuri,nu luat peste picior cand greseste ...
Mulțumesc :naughty:

http://forum.softped...howtopic=120032

#22
reallove

reallove

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 17.02.2006
Eu stiu asta,si nu afirm ca baiatul a actionat bine :)
Dar hai sa ne intrebam cat la suta din cei care se inscriu pe un forum citesc thread-urile marcate cu "citeste inainte de a posta" ? :)

#23
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

View Postreallove, on Apr 16 2006, 02:46, said:

Eu stiu asta,si nu afirm ca baiatul a actionat bine :)
Dar hai sa ne intrebam cat la suta din cei care se inscriu pe un forum citesc thread-urile marcate cu "citeste inainte de a posta" ? :)
Asta e problema lor, nu a mea :naughty:

#24
infernal

infernal

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 774
  • Înscris: 11.01.2006
Chiar daca citesc sau nu "citeste inainte de a posta" tot acolo o sa fie trimisi.
Oricum e spre binele lor.

#25
zozo6015

zozo6015

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 13.10.2005
Cauta-ti un prieten care shtie ceva linux si bate-l la cap toata ziua, e destul de cool pt cei care intreaba nu si pt cei care raspund(asta spun din proprie experienta). Daca nu crezi intreaba-l pe alicumircea cat de cool e sa-ti intrebi prietenii aceeasi chestie de zeci de mii de ori. ;)




Ti-am facut-o!!! Shtie el cine.

#26
djadi21

djadi21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,514
  • Înscris: 03.08.2004
Eu am dat comenzile alea si nu s-a intamplat nimic, am Ubuntu 5.04 . :D Sau e din cauza ca nu eram pe user-ul de root ? Si mi-e mi-ar trebui niste chestii cool in linux, mai precis posibilitatea de a asculta mp3-uri, oricum mai astept sa imi vina cd-urile cu versiunea 5.10 si daca nici cu ala nu merge am sa convertesc toata muzica  in ogg.  :coolspeak:

Edited by djadi21, 17 April 2006 - 15:01.


#27
jetix

jetix

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.04.2006

View Postdjadi21, on Apr 17 2006, 15:58, said:

Eu am dat comenzile alea si nu s-a intamplat nimic, am Ubuntu 5.04 . :D Sau e din cauza ca nu eram pe user-ul de root ? Si mi-e mi-ar trebui niste chestii cool in linux, mai precis posibilitatea de a asculta mp3-uri, oricum mai astept sa imi vina cd-urile cu versiunea 5.10 si daca nici cu ala nu merge am sa convertesc toata muzica  in ogg.  :coolspeak:
Instaleaza Ubuntu 5.10 si vei avea posibilitatea de a asculta si mp3-urile fara probleme si nu numai..... Vei putea face cam tot ce faceai in windows. Daca ai probleme mergi pe http://forum.ubuntu.ro unde vei gasi comunitatea ubuntu romaneasca gata oricand sa te ajute, plus link-uri f. utile!

Edited by jetix, 17 April 2006 - 19:32.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate