Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

New World

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
TzapInferno

TzapInferno

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 21.03.2006
Salutare !

Am cautat daca exista un topic pe Softpedia despre acest upcoming MMORPG si spre surprinderea mea nu am gasit unul.New World se prefigureaza a fi un MMORPG de Top 5, receptia de pana acum din partea comunitatii este una foarte buna.

In spatele lui este Amazon Games, deci nivelul este pe masura fiind vorba despre o companie atat de mare. Pentru unii dintre noi, veterani ai genului, reprezinta un nou inceput.

Scopul postarii mele este de a va anunta ca exista deja cateva comunitati romanesti in developare, chiar daca jocul urmeaza a fi lansat abia peste o saptamana ( 28 Septembrie ).

Eu fac parte dintr-una dintre acestea, avem deja 70 de membri anuntati pentru launch, deci in teorie mai avem 30 de locuri libere ( in momentul acestei postari ). Daca doriti sa va alaturati, dati-mi un PM si discutam ce si cum, va dau Discord-ul, etc. Compania se va numi Ordo Draconis !

Cam atat.

#2
mast3r

mast3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 16.11.2005
Pe ce server o sa jucati si ce faction , am vazut ca s-au anuntat serverele? Chiar daca nu ma bag in companie de la inceput ca nu prea am timp sa joc macar sa fiu intr-un server cu comunitati romanesti .

#3
arsmundis

arsmundis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,448
  • Înscris: 14.02.2018
Nu e primul care se prefigureaza ca fiind super si cand apare dezamageste. De asteptat il astept cu nerabdare.  In ce comunitate o sa intru mai vad eu.

#4
TzapInferno

TzapInferno

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 21.03.2006

View Postmast3r, on 22 septembrie 2021 - 07:13, said:

Pe ce server o sa jucati si ce faction , am vazut ca s-au anuntat serverele? Chiar daca nu ma bag in companie de la inceput ca nu prea am timp sa joc macar sa fiu intr-un server cu comunitati romanesti .

Serverul inca nu s-a stabilit, se va stabili pe final chiar inainte de launch in functie de mai multi factori. Momentan ne documentam sa vedem unde ar fi cel mai indicat, sunt anumite aspecte pe care vrem sa le evitam si altele pe care le cautam. Ca si Faction, va fi Covenant.

View Postarsmundis, on 22 septembrie 2021 - 17:50, said:

Nu e primul care se prefigureaza ca fiind super si cand apare dezamageste. De asteptat il astept cu nerabdare.  In ce comunitate o sa intru mai vad eu.

Nu e primul, dar nici n-au fost prea multe, sa fim seriosi. Eu am fost hardcore WoW player, dupa WoW doar GW2 a reusit sa ma mai agate si ala doar o perioada mai scurta, doar eu stiu de cati ani astept un nou inceput. Majoritatea celor care au jucat in beta au un feeling bun si suntem foarte multi care abia asteptam launch-ul, cu entuziasm si hype.

In continuare invitatia este deschisa, pentru cei care doresc sa ni se alature in Ordo Draconis.

#5
arsmundis

arsmundis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,448
  • Înscris: 14.02.2018

View PostTzapInferno, on 23 septembrie 2021 - 00:01, said:

Nu e primul, dar nici n-au fost prea multe, sa fim seriosi. Eu am fost hardcore WoW player, dupa WoW doar GW2 a reusit sa ma mai agate si ala doar o perioada mai scurta, doar eu stiu de cati ani astept un nou inceput. Majoritatea celor care au jucat in beta au un feeling bun si suntem foarte multi care abia asteptam launch-ul, cu entuziasm si hype.

In continuare invitatia este deschisa, pentru cei care doresc sa ni se alature in Ordo Draconis.
La fel si eu, dupa Lineage pe care l-am jucat vreo 5 ani am jucat la fel si  GW2. Dar deja e cazul sa trec la altceva ca au cam stricat si GW2.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate