Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Doctori buni rinoplastie

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
michelle1994

michelle1994

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.08.2021
Buna!

Ma gandesc de ceva timp sa-mi fac rinoplastie insa nu stiu care sunt cei mai buni doctori din Romania.
Daca imi puteti recomanda voi niste doctori, v-as ramane recunoscatoare.Posted Image

Multumesc frumos!

#2
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,948
  • Înscris: 15.04.2019
La stat sau privat? Orașul nu contează?

#3
michelle1994

michelle1994

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.08.2021

 __Dan__, on 09 august 2021 - 13:18, said:

La stat sau privat? Orașul nu contează?
Nu conteaza orasul, pot merge cu trenul :D

#4
michelle1994

michelle1994

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.08.2021

 sgn30, on 09 august 2021 - 14:39, said:

Cunosc eu un medic bun, dar e vreo 50.000-60.000 operatia... te bagi?

Eu cred ca esti ironic....nu cred ca exista un medic in Ro care cere atat :))

#5
Winc

Winc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 10.09.2018
Cauta online. Din ce stiu este un anumit site medical pe care sunt foarte multe discutii despre operatii estetice si in mod sigur vei gasi si cateva recomandari de doctori pentru rinoplastie.

#6
DoiB93

DoiB93

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.08.2022
Buna tuturor !

Am o recomandare pentru toate persoanele care isi doresc o operatie de rinoplastie si poate nu au recomandari sau prea multe cunostinte in domeniu !

Eu am fost la mai multe consultatii tocmai din aceasta cauza. Am fost initial la Dr. Popescu Marius la o consultatie si pe langa pretul exagerat de mare, toata consultatie a fost o lupta din partea mea de a obtine orice fel de informatie din partea lui. Nu m-am simtit confortabila cu acest doctor desi am citit numai recomandari bune despre el dar la intalnirea fata in fata a fost foarte greu de comunicat. Ca sa nu mai zic ca nu mi-a dat nici-o informatie de ce fel de analize sau teste se fac inainte de operatie. Probabil doctorii din Romania sunt obisnuiti ca majoritatea pacientilor sa mearga orbeste dupa ceea ce zice doctorul si sa nu DERANJEZE cu cate-o intrebare.

A doua consulatie care s-a finalizat cu o operatie programata a fost la DR. MARIUS HRITCU care mi-a oferit mai multe informatii si a fost mult mai friendly la consultatie. Mi-a facut si o simulare 3 D si mi-a transmis o energie pozitiva. Asta pana cand a trebuit sa programam data operatiei. Dupa ce am programat operatia a urmat potopul. Asistenta dansului mi-a reprogramat data operatiei cu o intarziere de inca o luna. Dupa aceasta problema, am primit noaptea mesaje eronate de la dansa care trebuiau trimise altei paciente. Iar cu 4 zile inaintea operatiei am indraznit sa incep sa cer informatii despre operatia si analizele ce trebuiau facute, pentru ca sunt o persoana organizata si am o familie si trebuie sa imi organizez timpul si sa stiu exact cand ma operez si ce am de facut.
Nu mi-e rusine sa cer informatii si nici sa DERANJEZ atunci cand e dreptul meu sa stiu tot ce am nevoie. Am fost sunata si batjocorita la telefon ca mi-am permis sa o deranjez duminica cu un mesaj. Probabil ca majoritatea persoanelor chiar accepta acest comportament, EU NU ! Evident ca am trimis mesaj doctorului in secunda doi, sa imi restituie banii platiti si sa anulam aceasta operatie care clar devenise deja un mare balci.

Nici-un doctor din cei enumerati nu mi-au cerut sa fac CT-scan (care este cea mai importanta analiza pentru o operatie de rinoplastie).
Aparent testul de Corona este mai important pentru ei.

Toate acestea fiind pur si simplu nu am avut o indrumare si o recomandare clara a unei persoane apropiate.
Vreau sa impartasesc acest mesaj pentru ca si eu la randul meu mi-as fi dorit ca cineva sa ofere un feedback al acestor doctori.

Evident, ca dupa toate cele intamplate am decis sa merg pe mana celui mai profesionist si experimentat doctor din Romania, DR. ANTOHI.
Daca aveti si cea mai mica indoiala legata de un doctor, nu treceti cu vederea !
Dezamagirea va fi mai mare dupa !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate