Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Tot mai putini barbati fara tricou

  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#19
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015
Probabil ca la iarna vom vedea subiecte gen "deja e ger de 2 zile si unii inca poarta pantofi sport".

#20
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Eu port pantofi sport cata vreme nu e zapada pe jos.

#21
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Stiu cazuri de barbati atentionati de politie, conduceau masina la bustul gol. Prin alte tari, Spania de ex, poti lua amenta daca nu esti imbracat si parasesti plaja in costum de baie.

#22
glassofwine

glassofwine

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,032
  • Înscris: 17.11.2011

 rumegus, on 22 iunie 2021 - 10:26, said:

Stiu cazuri de barbati atentionati de politie, conduceau masina la bustul gol. Prin alte tari, Spania de ex, poti lua amenta daca nu esti imbracat si parasesti plaja in costum de baie.
Corect! La noi cred ca poarta denumirea de "ultraj contra bunelor moravuri".

#23
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,442
  • Înscris: 10.08.2005

 curvymomylore, on 22 iunie 2021 - 09:43, said:

Este 40 de grade si am observat ca fata de ani trecuti mai putin barbati umbla cu pieptul gol este oare acesta efectul de feminizare a barbatului sau este de la involutia corpului barbatesc si le rusine sa arate pieptul pentru ca nu arata bine ?
de insolatie si arsuri ai auzit?

#24
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,431
  • Înscris: 29.04.2008

 curvymomylore, on 22 iunie 2021 - 09:43, said:

mai putin barbati umbla cu pieptul gol este oare acesta efectul de feminizare a barbatului

Este si asta un mod de a privi lucrurile: am tatele mai mari ca juma din gagicile de pe strada, s-rar putea zice ca sunt efeminat. Pe de alta parte mi-e rusine sa umblu fara sutien, iar cu sutien ar zice lumea ca sunt homo.

 rid, on 22 iunie 2021 - 09:45, said:

Ete ca si voi va uitati la pieptul nostru.


zii mersi ca nu se uita si la buci.

#25
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

 iladi, on 22 iunie 2021 - 11:22, said:

Este si asta un mod de a privi lucrurile: am tatele mai mari ca juma din gagicile de pe strada, s-rar putea zice ca sunt efeminat.
Efeminat inseamna altceva. Totusi, zici ca ai tate?

#26
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,183
  • Înscris: 27.06.2007

 curvymomylore, on 22 iunie 2021 - 09:43, said:

Este 40 de grade si am observat ca fata de ani trecuti mai putin barbati umbla cu pieptul gol este oare acesta efectul de feminizare a barbatului sau este de la involutia corpului barbatesc si le rusine sa arate pieptul pentru ca nu arata bine ?
Da

#27
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,431
  • Înscris: 29.04.2008

 Puferiu_, on 22 iunie 2021 - 11:23, said:

Efeminat inseamna altceva. Totusi, zici ca ai tate?


Toti avem, numa unii ceva mai mari Posted Image

#28
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006

 underb, on 22 iunie 2021 - 10:23, said:

Probabil ca la iarna vom vedea subiecte gen "deja e ger de 2 zile si unii inca poarta pantofi sport".

Tot la fel cum acu' pe canicula vedem tot mai multe femei puternice incaltate cu bocanci sau cizme.Pentru ca se poarta.

#29
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Ele sunt friguroase, fac urat cand dai drumul la aer conditionat, asa ca se pot imbraca/incalta gros si vara.

#30
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Eu nu pot purta bermude deoarece am picioarele subtiri si strambe, iar aici se discuta despre masculi cu pieptul dezgolit. Eu de ce nu pot fi mascul alfa?

#31
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Intre mai si octombrie port doar pantaloni pana la genunchi, am o problema cu pantalonii lungi vara.

#32
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,561
  • Înscris: 15.06.2007
Chiar facusem un duș si ma miram ce bronz de tractorist mi-am tras, nici macar la mine in spatele casei, in curte nu tund iarba dezbracat, adica in pantaloni scurti si șlapi.. pentru ca soare criminal, cancer de piele. Chiar nu simt nevoia de arsuri solare si urasc sa ma dau cu crema de protectie UV. La oras mi se pare cam nepotrivit sa umblii la bustu gol pe strada.  Dar am in cartier un bloc in santier, se monteaza termoizolatie, si am vazut ca Dorel si Marcel catarati pe schele se caca pe ei de cald si sunt dezbracati. La fel am mai vazut muncitorii care lopateaza la asfalt incins, cand afara sunt 35 la umbra.

 Puferiu_, on 22 iunie 2021 - 14:29, said:

Eu nu pot purta bermude deoarece am picioarele subtiri si strambe, iar aici se discuta despre masculi cu pieptul dezgolit. Eu de ce nu pot fi mascul alfa?
dar masculu alfa e mai destept decat puternic.

 adisz, on 22 iunie 2021 - 12:46, said:



Tot la fel cum acu' pe canicula vedem tot mai multe femei puternice incaltate cu bocanci sau cizme.Pentru ca se poarta.
macar sa fie decît fara sutien..

 underb, on 22 iunie 2021 - 10:23, said:

Probabil ca la iarna vom vedea subiecte gen "deja e ger de 2 zile si unii inca poarta pantofi sport".
ce vorbesti? Prin februarie am fost in studenți sa iau o shaorma, si mergeau incalzitoarele alea agatate pe sus, sa nu inghete lumea la coada.. toti in hanorace, geci, manusi, caciuli, si vine un eminent student, cu geaca si de sub ea nu se vedeau chilotii sau pantalonii scurti, iar in picioare avea flip flopsi intre degete, nici sosete, nimic.

 rumegus, on 22 iunie 2021 - 10:26, said:

Stiu cazuri de barbati atentionati de politie, conduceau masina la bustul gol. Prin alte tari, Spania de ex, poti lua amenta daca nu esti imbracat si parasesti plaja in costum de baie.
ei, la greci de multe ori am condus masina in slipii uzi, cu un prosop sub cur ca sa nu ud scaunul. La fel lumea in costum de baie pe scutere, nici o grija. Mi-e greu sa cred ca se poate lua cineva de tine, pentru cum esti imbracat in masina.

Edited by tfmercedez, 22 June 2021 - 14:40.


#33
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Un preot din Valea Calugareasca, Prahova, a facut accident cu alcoolemie 1,05 si imbracat la volan doar in niste chiloti verzi desi era iarna.

#34
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,561
  • Înscris: 15.06.2007

 glassofwine, on 22 iunie 2021 - 10:13, said:

Barbatii care prefera tricoul, in general au fost si pe la scoala, motiv pentru care evita sa intre in contact cu individele care nu vor sa vada "trico" atunci cand "Este 40 de grade", cam asta ar fi explicatia.
"este 40 de grade" pentru ca "sunt soare puternic"..

#35
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Vezi ca nu i-ai citat pe toti.

#36
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,561
  • Înscris: 15.06.2007

 adisz, on 22 iunie 2021 - 10:22, said:



Descheiat nu inseamna in totalitate Posted ImageE vorba de un nasture in plus,exact cat sa lase loc sa se vada pieptul de barbat,nu de mascul efeminat si emasculat.
la piata, sunt vanzatorii de pepeni, zac sprijiniti cu tricoul ridicat cu buricu' la vedere.. lucs.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate