Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Ce parere aveti despre cuplurile inalt - scunda?

* * - - - 8 votes
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#1
AndreY2u

AndreY2u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 21.04.2016
ce parere aveti despre cuplurile in care baiatul este mai solid / inalt si fata miniona?
In general cand cuplul este de fata toata lumea ii lauda, dar pe la spate lumea incepe sa vorbeasca stiti voi cum e cand se plictiseste lumea..
Acum sunt constient ca lumea aici are o reputatie si nu prea vrea sa spuna pareri nepopulare , la fel ca in viata reala despre orice subiect daca iti intrebi prietenii cam au tendinta sa te laude in fata ca sa nu te supere

#2
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
Am o parere proasta, nu recomand. Daca vrei sa stii de ce, faceti-va poza unul langa celalalt.

#3
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
De ce ar trebui sa am o parere ?  De ce ar conta inaltimea partenerilor ?

Edited by pasilla, 19 June 2021 - 17:22.


#4
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,785
  • Înscris: 12.01.2018
in 90% din  cupluri barbatul este mai inalt si fata mai mica

#5
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,671
  • Înscris: 10.10.2011

View PostAndreY2u, on 19 iunie 2021 - 17:13, said:

ce parere aveti despre cuplurile in care baiatul este mai solid / inalt si fata miniona?
In general cand cuplul este de fata toata lumea ii lauda, dar pe la spate lumea incepe sa vorbeasca stiti voi cum e cand se plictiseste lumea..
Acum sunt constient ca lumea aici are o reputatie si nu prea vrea sa spuna pareri nepopulare , la fel ca in viata reala despre orice subiect daca iti intrebi prietenii cam au tendinta sa te laude in fata ca sa nu te supere

de ce dracu te-ar interesa ce crede lumea? telefonul ti-l cumperi ca sa creada lumea ca esti smecher? daca raspunsul la ambele intrebari e da atunci bucura-te ca ai o prietena

#6
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,785
  • Înscris: 12.01.2018
tu esti mai mic decat nevasta?ti-a zis cineva ceva?

#7
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
Ce ma intereseaza pe mine?

#8
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008
Nu copiez parerea populara. Ce parere sa am, baietii sunt mai inalti decat fetele in mod normal. Si probabil multor baieti le place sala de sport. Ce ti se pare ciudat ? Mie mi se pare ciudat atunci cand fata e la nivelul baiatului.
Uita-te si intr-un film, cum fata sta la pieptul baiatului. Pana acolo trebuie sa ajunga.

Cum il chema pe milionarul acela scund (care acum nu mai e bogat) de era cu un fotomodel ? Asta mi s-a parut foarte urat si cred ca la fel si voua. Adica relatie pt bani, nu relatie pt potriveala. Edit: Irinel Columbeanu. Lol.
[ https://www.cancan.ro/wp-content/uploads/2020/12/58828041.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Irinel cand imbratiseaza o fata, îi face direct motorboating.

Edited by AdiTwism, 19 June 2021 - 17:36.


#9
BaXXon

BaXXon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 18.04.2021
Penibile sunt cuplurile in care EA este mai inalta ca EL . Daca e si mult mai solida ( grasa ) decat el , clar is de rasul lumii . Invers mi se pare comun , prea comun pt o barfa.

#10
AndreY2u

AndreY2u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 21.04.2016
Am auzit pareri de genul:
barbatul inalt langa o fata scunda are lipsa de incredere sau sunt complexati in legatura cu instrumentul din dotare,
Am mai auzit glumite de genu: Si-a ales una scunda pentru ca pentru de talia lui are nevoie de sange instalatie

#11
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,475
  • Înscris: 17.04.2006
Cui ii pasa? Sa comenteze frustratii ce vor.

#12
daddypuff

daddypuff

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,329
  • Înscris: 07.01.2014
De regulă nu ne pasă. Dar arată-ne o poză, totuși...

#13
Victor5

Victor5

    Verba volant, scripta manent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,278
  • Înscris: 05.04.2011
E absolut normal ca el sa fie mai înalt decât ea

#14
AndreY2u

AndreY2u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 21.04.2016

View PostVictor5, on 19 iunie 2021 - 17:45, said:

E absolut normal ca el sa fie mai înalt decât ea
Am vrut sa editez prima postare dar nu mai pot, vorbesc despre diferentele mai evidente, nu unde este o diferenta micuta cum este la majoritatea, asta stiu ca e normal si social acceptat

#15
BaXXon

BaXXon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 18.04.2021

View PostAndreY2u, on 19 iunie 2021 - 17:37, said:

Am auzit pareri de genul:
barbatul inalt langa o fata scunda are lipsa de incredere sau sunt complexati in legatura cu instrumentul din dotare,
Am mai auzit glumite de genu: Si-a ales una scunda pentru ca pentru de talia lui are nevoie de sange instalatie
Sunt atia prosti cu pareri de te doare mintea . Intrebarea e daca au verificat ei cu ***** lor sa vada realitatea sau isi dau cu parerea ca tot e sport national ?!

#16
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,950
  • Înscris: 15.04.2019
Cele mai tari cupluri sunt alea în care ea are mare... experiență și el un penis minuscul. Sau, ca să fiu în spiritul inițiatorului: ce parere aveti despre cuplurile intre un roșcat și o brunetă?

#17
razor01

razor01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,071
  • Înscris: 01.03.2016

View PostAndreY2u, on 19 iunie 2021 - 17:13, said:

Acum sunt constient ca lumea aici are o reputatie si nu prea vrea sa spuna pareri nepopulare

Nu toata lumea, sunt si oameni carora nu le pasa daca se pisa contra vantului si care nu dau doi bani pe acceptarea sociala.

Edited by razor01, 19 June 2021 - 17:56.


#18
gigideac1

gigideac1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 22.10.2014
am parerea ca le este foarte usor sa execute un 69 in picioare

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate