Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

vise si profetii

* - - - - 4 votes
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
stoicanicu

stoicanicu

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.05.2020
Eu pățesc deseori sa am anumite vise, care in viitor peste, timpul e relativ, câteodată in câteva saptamani, câteodată in câteva luni, regăsesc acea secvența din vis. Ceea ce vreau sa spun e ca de cele mai multe ori secvența aia din vis ajunge sa se întâmple in realitate, iar eu știu exact in momentul in care se întâmpla, cum se desfășoară lucrurile, sau ce vrea sa zică persoana respectiva, uneori trec prin unele locuri si im amintesc secvența din vis cu locul pe care îl traversez.
Ideea e ca foarte rar e vorba de locuri sau persoane pe care le cunosc, de cele mai multe ori aud conversații sau văd oameni pe care nu i-am mai văzut înainte, si știu ce se întâmpla… asta cum explicați?

#38
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Prin mine vorbeste duhul sfant. De multe ori vad evenimentele ce vor avea loc. Este ceva special si unic. Fara exceptie, ce am vazut in sinea mea, s-a si intamplat.

 stoicanicu, on 07 noiembrie 2021 - 15:01, said:

de cele mai multe ori aud conversații sau văd oameni pe care nu i-am mai văzut înainte, si știu ce se întâmpla… asta cum explicați?

La tine nu este vorba de premonitie. Din pacate nu este vorba de nimic. La tine este vorba doar de un deja vu si nimic mai mult. Ceea ti crezi tu ca ai vazut, ca o se intample nu este adevarat, doar ti se pare.

Edited by MembruAnonim, 09 November 2021 - 00:38.


#39
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,514
  • Înscris: 26.04.2005
6 numere, pana in 49, nu ai vazut de curand? intreb pt un prieten...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate