Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Petr Kellner, patronul PRO TV, a murit.

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
SobySobea

SobySobea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 27.03.2021
Miliardarul Ceh, Petr Kellner, patronul PRO TV, a murit într-un accident de elicopter în Alaska, alături de încă patru persoane, unde se afla la schi. El deține holdingul ceh, PPF, care a cumpărat PRO TV anul trecut. Accidentul s-a întâmplat sâmbătă, și este încă sub investigație.

Sursă: https://m.zf.ro/even...ul-pro-19991479

#2
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,823
  • Înscris: 14.10.2008
Dumnezeu sa-l ierte.

#3
serban57

serban57

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,124
  • Înscris: 28.02.2017
Dumnezeu să-l ierte!

@SobySobea, da vii și tu cu niște știri, numai una și una fiecare.

#4
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,980
  • Înscris: 18.09.2008
Odihna eterna!

Sa vedem ce se va intampla cu CME. Stiu ca avea planuri destul de mari pentru Romania.

#5
sSorsy

sSorsy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 24.03.2017
''Petr Kellner (55 de ani), cel mai bogat om din Cehia, care a ajuns la un acord pentru cumpărarea companiei-mamă a PRO TV de la grupul american AT&T, deține un imperiu economic cu legături extrem de strânse cu piața rusă, dar și cu China, potrivit presei locale și internaționale.

Într-un studiu publicat în 2019 la editura Routledge despre influența Rusiei în Europa de Est, activistul bulgar pentru democrație Ognian Shentov, președintele Center for the Study of Democracy, arăta că Petr Kellner este un ”activ militant pentru reorientarea geopolitică a Cehiei spre Rusia, chiar și după anexarea ilegală a Crimeei și invazia din Estul Ucrainei”, dar și pentru ridicarea sancțiunilor economice impuse Moscovei de UE. Shentov arată în studiul citat că, potrivit unor surse din media, biografia lui Kellner e strâns legată de comerțul exterior al Cehoslovaciei comuniste, un domeniu dominat de fostele servicii secrete.''


Inca putin si PRO TV s-ar fi transformat in PRO RUSIA

Edited by sSorsy, 29 March 2021 - 13:05.


#6
Tonic Water

Tonic Water

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 09.07.2005
Pai ia sa bagam noi teoria conspiratiei  (constipatiei) si sa zicem ca au rezovat americanii problema cu orientarea pro-rusa a bulionarului

#7
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018
va conta foarte mult cine Va prelua acțiunile ppf dacă vor fi scoase pe bursă sau vor fi păstrate în aceeași proporție de moștenitori problema se va pune dacă cel care Va prelua va avea aceeași influență și putere Din punctul meu de vedere peste vreo 3 ani 4 cred că central european media Enterprise se va pregăti din nou de o vânzare și de data asta cred că nu va mai fi vândut  grup și pe bucăți

omul a fost o punte de legătură importantă pe zona noastră regională  Europa China Rusia  greu să cred că fetele lui sau altcineva apropiat  mai are aceleași conexiuni și uși deschise acum parcă îmi pare rău că nu a ajuns grupul Pro la Discovery că din punct de vedere al ofertei Discovery a fost pe locul doi acum 2 ani

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate