Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Sfat achzitie Laptop dell G5 5590

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
marcel88

marcel88

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 16.04.2019
Salutare,as dori sfaturi de la cunoscatori care stiu sau au avut laptop gaming Laptop Gaming DELL G5 5590, Intel Core i5-8300H pana la 4.0GHz, 15.6" Full HD, 8GB, HDD 1TB + SSD 128GB, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB, Windows 10 Home, Negru
Pret resigilat 2372 lei

Tin sa mentionez ca nu il folosesc la jocuri doar vreau ceva rapid pentru filme,browsing word poze,etc care nu doarme dar in acelasi timp rezistent in timp si fiabil care sa ma tina cel putin vreo 5 ani pt ca nu vreau sa dau mai multi bani pe un laptop.

#2
TheShen

TheShen

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,084
  • Înscris: 25.02.2008
E perfect pentru ce vrei tu, chiar si pt gaming light cu undervolt, CS GO de exemplu.

#3
marcel88

marcel88

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 16.04.2019
Dar calitativ, la ecran componente adică per ansamblu cum sunt, de ex pana acum am avut doar Toshiba satellite și acum un Lenovo ideapad

#4
TheShen

TheShen

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,084
  • Înscris: 25.02.2008
Am un Dell Inspiron G3 3590 cu procesor Intel® Core™ i7-9750H, de care sunt foarte multumit. Are bleeding ecranul, dar nu e deranjant. G5-ul pe care vrei sa-l iei e dpdv calitativ mult mai bun.

#5
marcel88

marcel88

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 16.04.2019
ok mersi mult,m-am uitat pana in gama aceasta de pret sub 2500 lei dar nu am gasit ceva care sa fie mai bun la specificatii

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate