Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

a picat ionos.ro ? pareri ionos

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
articoleseo

articoleseo

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.12.2020
Noi avem 2 site-uri importante gazduite la ionos.ro si nu ne mai functioneaza.
Am observat ca nici site-ul lor, ionos.ro nu mai functioneaza!

#2
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005
La mine functioneaza site-ul.

#3
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
Au mai oprit si ei serverele ca sa le stearga de praf...

Attached Files



#4
articoleseo

articoleseo

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.12.2020
da, acum funtioneaza, dar ionos.ro = home.pl

#5
sportxtips

sportxtips

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 30.06.2020
Daca voi considerati in continuare ca e bine sa va gazduiti site-uri importante la Ionos cu 5 Euro pe an, e clar ca nu sunt atat de importante site-urile respective. Just my 2 cents

#6
articoleseo

articoleseo

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.12.2020

 sportxtips, on 14 decembrie 2020 - 15:13, said:

Daca voi considerati in continuare ca e bine sa va gazduiti site-uri importante la Ionos cu 5 Euro pe an, e clar ca nu sunt atat de importante site-urile respective. Just my 2 cents

Ionos este cea mai mare companie de hosting din Europa.
Au avut o problema, serverele se puteau accesa din Polonia, nu si din Romania.
Totul a fost rezolvat pana la urma.
https://www.manager....nia-101146.html

#7
CristiMD

CristiMD

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.06.2019
Pana zilele trecute am crezut ca le-am vazut pe toate. Am intrat pe site-ul celor de la ionos, am rasfoit putin ofertele lor, si am realizat ca mai sunt chestii ce mi-au scapat...
https://ionos.ro/pricelist/

Am stat cred ca vreo 20 de minute pe pagina, incercand sa inteleg ce vor baietii astia cu taxa pe recuperare domeniu??? Nicaieri nu ti se cere asa ceva, in momentul in care iti expira un domeniu, indiferent de unde l-ai luat, ai un termen de gratie in care il poti plati si apoi sa-l folosesti in continuare fara restrictii. NIMENI nu iti ia vreun ban suplimentar pe asa ceva, exceptand costul anual al domeniului. Ei bine aici din ce vad exista o asemenea taxa - 70 de euroi pentru o simpla notificare la ROTLD, cu TVA si chitanta, fireste!

Nu vreau s-o lungesc, pe scurt, un sfat de la cineva ce are de a foace in mod curent cu furnizori de hosting - evitati acesti sarlatani, indiferent de titulatura ce si-o aroga. Nu am mai stat sa caut, dar sunt convins ca mai exista si alte "surprize" de genul asta si pe partea de hosting propriu zisa. Preturile oricum sunt mai mari decat providerii autohtoni, presupun ca politica este gandita pentru nemti sau alte natii asemanatoare, care intai cumpara si apoi isi fac calculul!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate