Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Clinici implant păr Turcia - păreri, discuții

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Jupanterul

Jupanterul

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.12.2020
Va rog frumos cei care a-ti facut implant de par in turcia sa lasati cate o parere sinceră dar și numele clinicii unde a-ti facut implantul sa putem merge si noi sa rezolvam această problemă, multumesc frumos!

#2
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,024
  • Înscris: 06.09.2008
Nu m-as deranja, femeile tot n-or sa te placa, vb din experienta Posted Image
Ca doar nu o faci sa te uiti tu in oglinda.

Edited by sirgoofy, 11 December 2020 - 05:45.


#3
florinel

florinel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,112
  • Înscris: 29.06.2005
Eu am senzatia ca implatul asta de par e cam ca si cum ai planta copaci in desert.

S-ar putea sa pleci cu par (dupa ce platesti o suma consistenta) si sa se usuce/cada in cateva luni.

Mai bine te chelesti de tot, iti lasi barba - si iti faci un tatuaj pe toata chelia, ceva cu lanturi,serpi, cap de mort Posted Image  . Sau ceva 3D cum ar fi o sectiune in cap cu creierul(maaare) vizibil.
Iti iei un chopper si mergi vacante la intalniri de motociclisti. N-are cum sa nu-ti pice vreo rockerita nebunatica......

Cred ca dupa toate astea, mai ramai si cu ceva bani fata de implantul de par.......

#4
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,812
  • Înscris: 30.08.2006
Chelia se mosteneste genetic pe linie materna de la bunic la nepot. Daca caderea parului nu a incetat, atunci efectul estetic al implantului va fi doar provizoriu. Cel implantat va ramane iar cel programat genetic sa cada va lasa goluri.

#5
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
E foarte irelevant un nume de clinica sau medic
Fiecare pacient in parte e diferit, iar rezultatele cele mai reusite le au pacientii cu un ten mai inchis, culoarea parului inchisa, fire de par piternice in zona donatoare, sa sr tina de tratament finasterida/dutasterida minoxidil etc. pentru tot restul vietii
La un astfel de pacient rezultatele vor fi mult mai reusite decat la unul cu ten deachis, par deschis, fire de par subtiri si amarate in zona donatoare, nu se tine de tratament, etc

#6
DDooGG

DDooGG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 29.11.2020

View PostJupanterul, on 11 decembrie 2020 - 00:49, said:

... sa putem merge si noi sa rezolvam..
Da cati sunteti ?

#7
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016

View PostJupanterul, on 11 decembrie 2020 - 00:49, said:

,l sa putem merge si noi sa rezolvam această problemă, multumesc frumos!

Lasa ba chelia la locul ei.Tine-ti banii ca vine foamete la anul.De banii aia ti-ai putea cumpara o casa la tara cu gradina sa ti un porc,legume proaspete, sa vezi cum fug gagicile dupa tine cand le vei arata un jambon de porc afumat.

#8
gabu91

gabu91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 28.11.2009

 florinel, on 11 decembrie 2020 - 07:22, said:

Eu am senzatia ca implatul asta de par e cam ca si cum ai planta copaci in desert.

S-ar putea sa pleci cu par (dupa ce platesti o suma consistenta) si sa se usuce/cada in cateva luni.

Mai bine te chelesti de tot, iti lasi barba - si iti faci un tatuaj pe toata chelia, ceva cu lanturi,serpi, cap de mort Posted Image  . Sau ceva 3D cum ar fi o sectiune in cap cu creierul(maaare) vizibil.
Iti iei un chopper si mergi vacante la intalniri de motociclisti. N-are cum sa nu-ti pice vreo rockerita nebunatica......

Cred ca dupa toate astea, mai ramai si cu ceva bani fata de implantul de par.......
foarte multe persoane despre care am auzit ca si-au facut implat si i-au tinut ani buni. vorbesc si din ce am vazut pe formuri dar si din cunostinte proprii. ca sunt clinici proaste si multe fire iti cad asta e altceva.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate