Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Atentionare IVMS 4200 aplicatie videointerfoane

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
poppyflo

poppyflo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 20.04.2010
Buna ziua
Am instant aceasta aplicatie pentru a gestiona aparatele de videointerfon exterior si interior.
Cand deschid aplicatia imi da un fel de atentionare printr-o fereastra si este destul de neplacut, iar cand am descarcat-o laptopul nu m-a lasat initial.

Cum sa fac sa nu mai apara acest mesaj (vezi foto atasat). Aplicatia imi trebuie neaparat, pentru marca Hikvision.

Multumesc pentru ajutor.

Attached Files



#2
techuser

techuser

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 05.04.2020
ai doua variante .... apesi butonul "Permite" de fiecare data cand deschizi aplicatia sau intri in panoul firewall si ii dai acces de acolo ....

stiu ca la macbook era o problema cu versiunile acestei aplicatii .... in special cu ultimele

incearca si alte versiuni mai vechi ....

Edited by techuser, 26 September 2020 - 07:55.


#3
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020
Asa va aparea de fiecare data cand deschizi aplicatia . De fapt permite sa intri in aplicatiile interfoanelor . Dai ''permite'' de fiecare data !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate