Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Laptop jocuri in jur de 1000 de dolarei

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#55
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014
also Eluktronics RP 15 cere 150 euro shippin to Romania from US, dar XMG Core 15 e tot cam aceeasi chestie dar pentru europa nu? varianta de 14 inch e putin mai ieftina (decat 15inch, tot aproape 1000 de euro oricum) si nu poti schimba placa video, are gtx1050ti, core 15 este 1000 si ceva dar are un rahat de 1050 ti (RP15 are rtx2060) si imi cere in plus 100 de euro in configurare sa fie rtx2060, nici Macar nu are os, eluktronics are. nemtalaii astia sunt niste caini ce ma scot din sarite. bine also nu e vina lor  chestia cu banii, ca ei sunt mai oameni cu salariile, Romania e problema
trebuia sa platim si noi 1000 de lei sa avem preturi speciale pentru tara asta, nu stiu de ce rusii au. mai sunt si baietii de pe tekadvice cu clevo dar parca e mai saracacios
Cred ca singura mea varianta este ori Legion 5, ori Nitro 5 daca nu se poate

View Postbigpanz3r, on 09 ianuarie 2021 - 19:18, said:

also Eluktronics RP 15 cere 150 euro shippin to Romania from US, dar XMG Core 15 e tot cam aceeasi chestie dar pentru europa nu? varianta de 14 inch e putin mai ieftina si nu poti schimba placa video, are gtx1050ti, core 15 este 1000 si ceva dar are un rahat de 1050 ti (R015 are rtx2060) si imi cere in plus 100 de euro in configurare sa fie rtx2060, nici Macar nu are os, eluktronics are. nemtalaii astia sunt niste caini ce ma scot din sarite. bine also nu e vina lor  chestia cu banii, ca ei sunt mai oameni cu salariile, Romania e problema
trebuia sa platim si noi 1000 de lei sa avem preturi speciale pentru tara asta, nu stiu de ce rusii au. mai sunt si baietii de pe tekadvice cu clevo dar parca e mai saracacios
Cred ca singura mea varianta este ori Legion 5, ori Nitro 5 daca nu se poate

Edited by bigpanz3r, 09 January 2021 - 19:22.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate