Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Wolfenstein-new order ps3

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Claudiu41

Claudiu41

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.06.2020
Am și eu o problema cu acest joc. Poate mă lămurește cineva:
  Deci, am cumpărat jocul original, m-am jucat până la capitolul 6 spre 7. Până acolo toate bune, dar acolo când
să treacă, nu trece în capitolul 7. Il duc ,doarme, spune povestea și acolo rămâne. Mentionez că lam jucat
pe 3 console: inclusiv superslim.
Bineînțeles am mai cumpărat încă o dată jocul tot original, si la fel,acolo moare
  Și binentelea, am modat consolele, l-am scos de pe torent, lam pus,jucat, la fel pe toate 3 consolele.
   Îmi place foarte mult jocul. Sunt un impartit al jocurilor, si nu gresesc undeva. Acolo moare . Rămâne acolo
și nu pot juca mai departe.
  Am vazut pe Y... Că merge fără probleme. Am facut ca și acolo la fel,se nu pot trece...
  A mai întâlnit CINEVA problema asta.
  PS: in rest toate jocurile merg fără problema. Ăsta nu pot să-l termin...mie ciudă de mor...help

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Dacă ai jocul original de ce nu vorbești la ei la suport ?

Quote

thanks to terminator for the verry quick respons but i gave not yet up on this glitch and after some internet searching i found that more people have this problem and there is a verry strange but absolute way around this here it is : you have to take some distance from Anya who's sitting at the table run fast to her pressing L3 than slide by pressing circle so you hit her and verry quickly when promt press the square button this reactivates the cutscene and let it roll , after it it's all is ok again.I didn't belive it my self but gave it a try and bingo i can play on now, like i said VERRY STRANGE but true [ https://www.playstationtrophies.org/forum/images/smilies/smile.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


#3
Claudiu41

Claudiu41

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.06.2020

View Postwaterman, on 02 iunie 2020 - 13:10, said:

Dacă ai jocul original de ce nu vorbești la ei la suport ?

Îți mulțumesc pt raspuns. Din păcate nu stiu cum, iar după cum îți spuneam l-am cumpărat de două ori.
Mi se pare asa de urât că de acolo nu pot să-l mai joc.
Am crezut că poate a mai întâlnit careva această problemă..

#4
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Ete colegule rezolvarea


Quote

thanks to terminator for the verry quick respons but i gave not yet up on this glitch and after some internet searching i found that more people have this problem and there is a verry strange but absolute way around this here it is : you have to take some distance from Anya who's sitting at the table run fast to her pressing L3 than slide by pressing circle so you hit her and verry quickly when promt press the square button this reactivates the cutscene and let it roll , after it it's all is ok again.I didn't belive it my self but gave it a try and bingo i can play on now, like i said VERRY STRANGE but true [ https://www.playstationtrophies.org/forum/images/smilies/smile.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by waterman, 02 June 2020 - 13:38.


#5
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Și uite și clip cu rezolvarea

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/IY8OEI-dO30?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005
Am terminat jocul pe PS3 dar nu am avut probleme acolo si nu imi aduc aminte sa fi facut cine stie ce chestii dubioase.
Dar in schimb am vazut ceva diferente intre varianta PC si varianta PS.
By the way, vezi ca Laserwork are o luneta misto. Pune tinta singura si te scapa de muta bataie de cap pentru ca nu e prea usor sa pui tinta cu joystick-ul de la controler. Iti ia toata energia dar cand dai un foc, face din prima cam absolut orice.
Am vazut prin walkthrough ca multi nu au acea luneta pentru ca au trecut pe langa ea...dar e a naibi de misto sa o ai.
Uite aici: https://youtu.be/hgMYIJlc0m8?t=11904
O gasesti printre acele cutii, cauta bine. In videoul de mai sus, vad ca si el a omis-o sa o ia...

Uite aici se vede ceeea ce ziceam: https://youtu.be/jjzxO9D4ZaA?t=59

Edited by tehnics, 02 June 2020 - 14:55.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate