Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 

brother tn3380 problema dupa refill

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007
Gata, am adus o acasa
Asta e parghia de resetare ?
Pot sa jur ca era in dreapta ! Sau nu conteaza ?

Si foaia de test. Obosit cilindrul, dar inca merge pt ce imi trebuie mie

Attached Files



#20
Savi0r26

Savi0r26

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 11.09.2012
Intr-adevar, aceea e parghia de resetare a tonerului, tot ce face este acea parghie, este sa reseteze tonerul, astfel incat imprimanta sa stie daca e plin , sau nu

Pana la urma ti-a inlocuit cilindru sau doar ti l-a resetat?

Edited by Savi0r26, 25 February 2020 - 17:20.


#21
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007
Nici inlocuit, nici resetat :)
Pt ce mi trebuie mie(cursuri) mai merge mult si bine. N am nevoie de perfectiune

M am incapatanat sa cred ca nu cilindrul e de vina si am avut dreptate, atat timp cat cu 20 de min.inainte de refill mergea

Deci case closed cu concluzia ca unii ar trebui sa se apuce de altceva sau mai bine sa nu faca nimic daca pe ce pun mana strica si mai si trancane intr una cu aere de rocket scientist cand de fapt sunt praf

Edit: daaa, daca stau bn sa ma gandesc cred ca l a resetat ca era undeva la 80%, nici n am mai dat importanta la asta, cat timp nu a trebuit schimbat

Edited by G_DD, 25 February 2020 - 23:31.


#22
nino852

nino852

    CENZURAT,autosuspendat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,713
  • Înscris: 10.05.2012
Cama aia alba se pune in pozitia in care vine cartusul incarcat ca sa vada imprimanta ca e full.
Cel care ti-a incarcat cartusul ,cand a turnat toner,rotitele erau in jos si una a cazut in punga de toner uzat,nu a vazut-o ,se intampla la incepatori.
Poti pastra un cilindru de rezerva, in punga neagra pentru zile negre,daca nu te taxeaza mult.

Edited by nino852, 26 February 2020 - 15:48.


#23
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007
Da, chiar as vrea sa iau un cilindru sa il am acolo. Am tras 30.000 cu asta, se vede ca e obosit
Ce recomandati ? Orink....Retech am gasit, care din ele ?

#24
fiordm

fiordm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 24.02.2007
Schimba tonerul. Tonerul este prost. De regula la tipul de imprimanta Brother cilindrii sunt mai robusti, sunt separati si tin la mai multe reincarcari. Inceraca sa iei un cartus compatibil sau un toner mai bun. Acum nu stiu nici "meseriasii" la care ai apelat ce au facut.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate