Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Intrebari despre Instagram

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Cyde83

Cyde83

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 04.01.2020
Buna,am nevoie sa ma lamuriti cu o chestie foarte deranjanta !! Primesc mesaje de la o anumita persoana,o blochez,imi schimb numele si username-ul,persoana respectiva isi face alt cont si chiar daca am facut modificarile de mai sus reuseste sa imi scrie iar.Mentionez ca am sters toti urmaritorii iar contul meu este privat.Multumesc !!!

#2
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Te cauta dupa adresa de e-mail, sau te are la contacte in telefon.

#3
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,381
  • Înscris: 01.12.2001
Aici în setări pui pe "oprite".
Attached File  Screenshot_2020-01-04-18-09-00-318_com.instagram.android.jpg   64.01K   30 downloads

#4
Cyde83

Cyde83

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 04.01.2020
Multumesc celor doi care mi-au raspuns insa pana la urma am facut un experiment si am reusit sa imi dau seama cum poate sa ma gaseasca.Nu este vorba de adresa de mail,contact in telefon sau pur si simplu sa opresti notificarile.In primul rand daca blochezi un cont conversatia se sterge doar pt tine nu si persoanei are ti-a scris.In al doilea rand chiar daca dupa block schimbi numele si username-ul acesta se va schimba si pe contul pe care l-ai blocat pt ca mesajul care mie mi s-a sters ramane persoanei blocate dupa cum am scris mai sus.Deci nici o sansa sa opresti o persoana sa iti scrie pt ca isi face un cont fals si o poate lua bine mersi de la inceput.Oricum mi se pare o mare prostie sa nu poti avea control asupra contului tau sa decizi tu cine iti poate scrie si cine nu,la fel si pe messenger sau whatts app.Oare sa nu se fi gandit cei de la facebook la chestia asta ma indoiesc !!!
In fine sper sa fie util si pt altii...

#5
FANFCSBblind0

FANFCSBblind0

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 21.07.2021
Numai la mine nu se încarcă mesajele pe instagram?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate