Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

ajutor notif. prin email

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
esotic

esotic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 10.06.2012
Bună😃 Cum configurați dvs notificările pe email din contul de membrii softpedia? Nu se afișează nimic în aplicația softpedia și nu am butoane sau editboxuri în secțiunea respectivă pe site... Eu aș vrea să nu ies din aplicația mea și să primesc notificările pe desktop. Mersi

De asemenea vreau să adaug vârsta reală.

#2
esotic

esotic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 10.06.2012
Vârsta:138oops, sunt sub vârsta minorilorGlumesc; în 8-nov. peste 2ani schimb prefixul😒🎐. Vă rog nu vă supărați pe mine. Fiți amabil vă rog și dați un print cu fereastra de contact a unui cont de membru softpedia cu o săgeată să fac eu completările. Urmăriți-mă.

#3
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Softpedia nu are aplicatie.
Probabil e varianta de mobil a site-ului.
Sau vreo aplicatie windows phone care afiseaza forumrui....

Activarea motificarilor email, la fel ca si orice alte optiuni ale contului, se face pe orice dispozitiv (telefon, calculator) si are efect pe toate dispozitivele.
Adica ce ai zis tu "aș vrea să nu ies din aplicația mea și să primesc notificările pe desktop"... nu prea are sens.

Mai bine pune tu poza, sa vedem cum e la tine.
La mine, pe browser pe calculator, merg sus in stinga la numele meu > My Settings (setarile mele) > Notifications options (optiuni notificare) > bifezi ce vrei de acolo (sint multe....).

#4
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
mai bine nu-ti pui sonerie(notificari) care sa te deranjeze mereu
mai bine intri tu din cand in cand, nu pierzi nimic
notificari off

#5
esotic

esotic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 10.06.2012
Troller si Persona apreciez faptul ca mentineti forum.softpedia.com si incercati sa ne ajutati atat cat puteti.

Imi cer scuze ca am intrat pe forum mai rar decat as fi vrut. Am gasit cum sa editez din informatiile de pe
forum dar prefer sa raman anonim. E greu cu atatea iconite

@Troller: am zis aplicatie dar m-am referit la aplicatie online, adica interfata userului cand intra la voi pe
forum si posteaza sau citeste si face ce vrea (utilul). Nu vreau sa insist dar vad ca tendinta este de a integra
internetul in device-uri (telefon, tableta, pc). Incerc sa folosesc Windows Phone pt ca are una, are alta, are
Internet Browser, si are si Cortana. Folosind ambele aplicatii ajung la forum, nu insist.

@Persona: nu folosesc notificarile dar daca voi trece la android (sau aplicatia mozilla-care le
implementeaza) cred ca sunt utile. Am remarcat ca pe telefonul lu' tata primesc n'spe notificari cand il
conectez la wi-fi.

ms

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate