Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Recomandare casti in-ear

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
AWE

AWE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 12.10.2005
Pai ne-avioane are un miliard de optiuni. De exemplu pe astea le-am ascultat, pentru smartphone sunt foarte bune, Sennheiser nu prea face chestii proaste oricum.

#20
jeejack

jeejack

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 22.04.2010
Eu sunt super multumit de castile KZ de la "fratii" nostri de pe Aliexpress. Detin ZSN PRO si astept sa vina AS 10.

#21
k9k9k9

k9k9k9

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 14.07.2019
jeejack, ceva linkuri la produsele mentionate se poate? Personal utilizez Mi Piston Basic de la Xiaomi si sint impresionat de cum suna la ~40 RON cit am dat pe ele. Am ascultat si Shure de vreo 100 si ceva GBP si nu m-au impresionat deloc alea. P.S. Nu se pune problema unei surse audio de calitate indoielnica in cazul Shure, sa fie clar.

#22
jeejack

jeejack

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 22.04.2010
Vezi pe aliexpress la magazinele cu 4.5 stele +. Le folosesc cu Cayn N3. Pentru urechile mele sunt senzaționale. Urmeaza sa vina TRN V80 + cablu bluetooth BT10 și player ul Benjie k1. Le iau soției pt sală.

#23
k9k9k9

k9k9k9

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 14.07.2019
Multumesc mult!

#24
jeejack

jeejack

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 22.04.2010

View Postk9k9k9, on 10 octombrie 2019 - 08:37, said:

Multumesc mult!

Cu placere !
Ce sursa audio folosești?
Căștile pe care le am prestează bine și pe telefon.

#25
k9k9k9

k9k9k9

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 14.07.2019
Xiaomi Mi A1 cu pistoanele. Outputul pe casti al telefonului asta e impresionant. M-am jucat si cu Koss Porta Pro pe el si mi-au cazut plombele cit de bine suna! Asa mai am si un Fiio X3 II si un SanDisk Sansa e250. Uneori mai foloseam casti wired si la calculator - inclusiv Mi Piston care au facut fata EXCELENT (cu cablu de prelungire ca sa nu ma aplec pe linga masa...). Lossless cit cuprinde, pe telefon adesea streaming, de regula de la Bandcamp.

#26
logo_xxl

logo_xxl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 262
  • Înscris: 24.06.2005
Recomand blonurile sunt peste tot ce am avut pana acum. Le găsești pe aliexpress, schimbi și cablul as zice cu unul de 16,0.78 cu 2 pini.
recomand


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zYIhhYbvLGs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate