Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Need For Speed 2019. Catre ce ne indreptam ?

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
Sunt sigur ca nu putini sunt cei care au crescut cu seriile NFS :)

pentru ca maine sau in aceasta noapte vom afla ceva din trailer, pana atunci va astept parerile sau asteptarile de la noul NFS in acest topic!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9ewiJJe_nYI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,844
  • Înscris: 01.11.2005
Asta-i teapa pe fata. Sa dai play si sa astepti 23 de ore :).

#3
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,225
  • Înscris: 13.03.2017
Om fi crescut noi cu seriile NFS dar, intre timp ne-am maturizat si le cam dam dracu de jocuri ca nu mai avem timp de ele.

#4
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
am crescut cu jocuri video, dar nfs-urile sau jocurile fifa sau alea care nu au o poveste, o lume care sa te fascineze nu imi aduc pic de nostalgie
in schimb daca aud de remakeuri sau continuari ale jocurilor din copiiarie care au poveste le cumpar datorita nostalgiei

#5
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Sa speram ca o sa bage oameni pe care poti sa ii calci, eu asta am vrut sa fac dintotdeauna.

#6
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,666
  • Înscris: 05.02.2012
@PopaXXX exista gta

#7
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Oare ce specificatii o sa ceara ?

#8
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014

View PostTruculMagic, on 13 august 2019 - 15:57, said:

Oare ce specificatii o sa ceara ?

cred ca mai mult ca sigur vom afla din live-ul de maine..

#9
javathepyton

javathepyton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 328
  • Înscris: 06.08.2019
Cine mai joaca Need for Speed   in 2019 cand ai  Project Cars,  Forza Horizon,  Assetto Corsa, Dirt?   Sau The Crew 2 unde poti explora toata America?  


Need for Speed 2015 si Need for Speed Payback au fost niste porcarii nefinalizate, cu probleme de conexiune online, crash-uri  si pline de buguri + microtranzactii si loot boxes.  Nu cred ca urmatorul o sa fie foarte diferit.

#10
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019
Oi fi crescut eu cu nfs,dar nu ma mai incanta.Mai degraba as juca un Tomb Raider sau un Resident Evil ceva...

#11
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 16.05.2015
NFS II FTW!

#12
javathepyton

javathepyton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 328
  • Înscris: 06.08.2019

View PostPopaXXX, on 13 august 2019 - 15:48, said:

Sa speram ca o sa bage oameni pe care poti sa ii calci, eu asta am vrut sa fac dintotdeauna.
Boss, ai grija ce spuiPosted Image...dupa atentatele  si crimele  din ultima vreme,  pentru faptul ca  iti expui  fanteziile astea bolnave  pe internet  poti sa fii luat in vizor de servicii si politie.  Posted Image  
Si daca iti descopera cineva identitatea, poti sa-ti iei adio de la carnetul de sofer. Need for Speed, ca idee, e joc de curse cu masini, nu ucis pietoni.  

De cand cu corectitudinea politica, atentatele cu camioanele intrate in multiume  si de cand politicieni  ca Trump vor sa interzica jocurile violente din cauza atacurilor armate , s-ar putea sa nu prea mai vedem  un GTA 6  prea curand.
Lumea e mai sensibila acum, se poate simti ofensata de la orice chestie.

Edited by javathepyton, 13 August 2019 - 16:14.


#13
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,666
  • Înscris: 05.02.2012

View Postjavathepyton, on 13 august 2019 - 16:13, said:

Boss, ai grija ce spuiPosted Image...dupa atentatele  si crimele  din ultima vreme,  pentru faptul ca  iti expui  fanteziile astea bolnave  pe internet  poti sa fii luat in vizor de servicii si politie.  Posted Image  
De cand cu corectitudinea politica, atentatele cu camioanele intrate in multiume  si de cand politicieni  ca Trump vor sa interzica jocurile violente din cauza atacurilor armate , s-ar putea sa nu prea mai vedem  un GTA 6  prea curand.


Sunt curios ce jocuri video jucau cei din evul mediu ... cand decapitau oameni in public sau ii ardeau pe rug Posted Image
Jocurile video nu au nici o legatura cu violenta. Daca tu vrei sa crezi asta, nu ai decat. In plus, ele vin cu anumite nivele de violenta, marcate pe cutia jocului. Daca parintele vrea sa ii cumpere pustiului de 12 ani jocuri gore, e problema lor

Edited by Andreysc7, 13 August 2019 - 16:17.


#14
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

View Postjavathepyton, on 13 august 2019 - 16:13, said:

Boss, ai grija ce spuiPosted Image...dupa atentatele  si crimele  din ultima vreme,  pentru faptul ca  iti expui  fanteziile astea bolnave  pe internet  poti sa fii luat in vizor de servicii si politie.  Posted Image
Ma refeream la joc, nu la viata reala, era pe vremuri un joc si mai tare - Carmageddon se numea, in care calcai pietonii in voie, GTA are niste animatii cam simpliste ale pietonilor calcati.

#15
javathepyton

javathepyton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 328
  • Înscris: 06.08.2019

View PostAndreysc7, on 13 august 2019 - 16:16, said:

Sunt curios ce jocuri video jucau cei din evul mediu ... cand decapitau oameni in public sau ii ardeau pe rug Posted Image
Jocurile video nu au nici o legatura cu violenta. Daca tu vrei sa crezi asta, nu ai decat. In plus, ele vin cu anumite nivele de violenta, marcate pe cutia jocului. Daca parintele vrea sa ii cumpere pustiului de 12 ani jocuri gore, e problema lor
Asta zic si eu, dar uite ca lumea s-a prostit intr-un hal fara de hal, inclusiv presa si politicienii.  
Acum orice ii sensibilizeaza si ii ofenseaza.
Partea mai nasoala e ca  in vest  corectii politici  au autoritatile de partea lor.

View PostPopaXXX, on 13 august 2019 - 16:21, said:

Ma refeream la joc, nu la viata reala, era pe vremuri un joc si mai tare - Carmageddon se numea, in care calcai pietonii in voie, GTA are niste animatii cam simpliste ale pietonilor calcati.
Da, da, stiu  ....dar daca  locuiai in  America si comentai asta pe Facebook fara sa precizezi clar ca "in jocuri", te cam trezeai cu FBI la usa.

#16
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019

View Postjavathepyton, on 13 august 2019 - 16:23, said:


Asta zic si eu, dar uite ca lumea s-a prostit intr-un hal fara de hal, inclusiv presa si politicienii.  
Acum orice ii sensibilizeaza si ii ofenseaza.
Partea mai nasoala e ca  in vest  corectii politici  au autoritatile de partea lor.


Da, da, stiu  ....dar daca  locuiai in  America si comentai asta pe Facebook fara sa precizezi clar ca "in jocuri", te cam trezeai cu FBI la usa.
Esti sigur?

View Postjavathepyton, on 13 august 2019 - 16:13, said:


Boss, ai grija ce spuiPosted Image...dupa atentatele  si crimele  din ultima vreme,  pentru faptul ca  iti expui  fanteziile astea bolnave  pe internet  poti sa fii luat in vizor de servicii si politie.  Posted Image  
Si daca iti descopera cineva identitatea, poti sa-ti iei adio de la carnetul de sofer. Need for Speed, ca idee, e joc de curse cu masini, nu ucis pietoni.  

De cand cu corectitudinea politica, atentatele cu camioanele intrate in multiume  si de cand politicieni  ca Trump vor sa interzica jocurile violente din cauza atacurilor armate , s-ar putea sa nu prea mai vedem  un GTA 6  prea curand.
Lumea e mai sensibila acum, se poate simti ofensata de la orice chestie.
Ne lasi cu aburelile?

#17
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View PostFly_85, on 13 august 2019 - 16:00, said:

cred ca mai mult ca sigur vom afla din live-ul de maine..

Cu MX150-ul meu nici nu ma obosesc sa aflu... stiu de pe acuma Posted Image Posted Image
Deocamdata nu prea ma determina sa iau alt laptop... ultimele nfs-uri de dupa 2010 au fost naspa, cand o sa apara GTA 6 o sa incerc sa iau un laptop macar cu un 1050ti...

Edited by TruculMagic, 13 August 2019 - 17:45.


#18
javathepyton

javathepyton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 328
  • Înscris: 06.08.2019

View PostCrbl2001, on 13 august 2019 - 16:43, said:

Esti sigur?


Ne lasi cu aburelile?


1. da
2. nu, findca nu sunt abureli
citeste presa straina

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate