Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

GoPro HERO 7 Black - IEFTIN

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
SaluTare,
In primul rând rog un moderator sa mute/ șteargă topicul dacă nu își are locul însă, poate ajuta pe careva iar site urile de vânzări nu sunt pentru reclama fiind printre cele mai mari din UK.


ATENȚIE, este valabil pentru cei ce aveți o cunoștința in UK sau folosiți curieri precum eastline ce ofera adresa de UK pentru delivery! (Cu siguranța sunt mulți romani pe aici ce au o cunoștința prin UK)

Sa trec la subiect, am tot căutat un hero 7 Black zilele acestea iar ce am găsit pe eMAG și f64 a fost la 2090 lei așa ca am încercat pe Uk.

1. Camera am găsit o aici (scuze postez de pe tel, nu pot /stiu insera link)

https://www.currys.c...195900-pdt.html

Pachetul contine GoPro hero 7 Black + kit travel preț 349 lire / 1840 lei - free delivery    (am văzut ca și cel sau f64 au in oferta la 2090 și kit ul)

2. GoPro dual charger + 2 baterii , accesorii originale totul la 45,99 lire /  240 lei

Aici:  https://www.wiggle.c...uk/  ATENȚIE , pentru clienti noi au reducere 10 lire + free delivery


- dual battery charger + 1 battery = 39,99 lire
- 1  rechargeable battery = 16 lire

Plus reducerea de 10 lire, total 45,99 / 240 lei iar in Ro dual charge  + 1 bat kit 299 + 130 1 baterie extra


Economisești undeva la 500 lei

Chiar și doar pentru accesorii baterii originale și chargere, 2 baterii originale și un dual charger 240 lei, este preț de Malaezia deja...unde un GoPro hero 7 Black costa 1670 lei,  ceea ce mi se pare ok.

Dacă exista și alte prețuri in ro, mult mai mici decât ce am găsit eu pe cele 2, asta e, luați de aici, eu nu am avut răbdare sa caut și le-am luat pe primele 3 cele mai mari.
Prețul din Romania pe tot kitul era de 2550 lei dacă Achiziționați camera cu kit dacă luați kitul separate se mai Adaugă 250 lei cred .

Ce am fost surprins e ca in UK, adaptorul de priza este mai scump, unde la 44 lire iar in Romania este 180 lei deci, achiziția o fac din Romania.

Sper ca cei ce aveți cunoștințe prin UK sau mergeți pe acolo in vizita , alegeți adresa de hotel pt delivery, puteți plati și prin revolut , fiind recunoscut ca și card emitent de UK.

Romania se încadrează și la GoPro plus pt 4 lire pe luna garanție la camera , dacă se sparge , va înlocuiește camera. Taxa se plătește direct la GoPro pe site , secțiunea GoPro plus

Succes

Attached Files



#2
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Se poate Închide, toate produsele sunt out of stock. 2 prieteni au apucat sa facă 3 comenzi diferite au luat 10 baterii și 3 încărcătoare la 900 lei cred

Edited by 18thStreet, 26 July 2019 - 11:37.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate