Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

HBO MAX (din 21 mai, 2024 HBO MAX devine MAX).

* * * * * 4 votes
  • Please log in to reply
3324 replies to this topic

#1585
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
“ER” a intrat. Sunt toate sezoanele.

#1586
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,424
  • Înscris: 02.06.2020
A intrat și “House of Gucci”.

#1587
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
M-am uitat prin subtitrari si la ultimele sezoane apare "Operator subtitrare CC" :))) cine o fi fost si nu au vrut sa-l puna. Redactor apare George Costinas la ultimele sezoane.

#1588
ARG1985

ARG1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 08.07.2018
Dar Printul din Belair?

#1589
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,424
  • Înscris: 02.06.2020

 ARG1985, on 17 iulie 2022 - 08:34, said:

Dar Printul din Belair?

Nope, doar reuniunea.

#1590
LAURENTIUMAR

LAURENTIUMAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.02.2013
Nu stiu daca serialul * Spitalul de Urgenta * era pe Hbo Max, dar imi apare la recent adaugate si sunt 15 sezoane! WOW. Recent, in ultimele 2 saptamani s-au bagat foarte, foarte multe filme si seriale fata de acum o luna. E mana Discovery sau nu stiu ce se intampla, dar sper sa bage si cateva documentare sau ne loveste asa dintr-o data si ne trezim cu 100 de documentare aparute din senin! :)))

 AlexFCSB4, on 14 iulie 2022 - 20:58, said:

Potrivit site-ului Musor, din Ungaria, ce intră pe HBO Max în țara vecină și posibil în România:

15 Iulie: Blade Runner 2049
17 Iulie: toate cele 15 sezoane “ER” (Spitalul de Urgență)
20 Iulie: Ora de vârf
24 Iulie: Ghostbusters: Afterlife
25 Iulie: serialul Downton Abbey
Cele din 15 si 17 Iulie au intrat.
Curiozitate. Cum este spitalul de urgenta? L-a văzut cineva?

Edited by LAURENTIUMAR, 17 July 2022 - 19:06.


#1591
BogdanI33

BogdanI33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 03.01.2019
Pentru cei care locuiesc în România și nu au ieșit din țară (sau care au ieșit și nu sunt abonați la serviciile de telecomunicații din Europa)...
Eu sunt în Germania de ceva timp și sunt abonat la Discovery +
Când va apare Discovery + în România, va dispare HBO Max și Eurosport Player.
Tot conținutul de pe aceste platforme va fi pe Discovery +
Nu știu ce preț va fi în România,  dar în Germania costă 4€/lună acest serviciu.
Cred că același preț va fi și în România.

#1592
Jeremy1981

Jeremy1981

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 25.11.2016

 BogdanI33, on 17 iulie 2022 - 19:41, said:

Pentru cei care locuiesc în România și nu au ieșit din țară (sau care au ieșit și nu sunt abonați la serviciile de telecomunicații din Europa)...
Eu sunt în Germania de ceva timp și sunt abonat la Discovery +
Când va apare Discovery + în România, va dispare HBO Max și Eurosport Player.
Tot conținutul de pe aceste platforme va fi pe Discovery +
Nu știu ce preț va fi în România,  dar în Germania costă 4€/lună acest serviciu.
Cred că același preț va fi și în România.
Gresit complet. Discovery + va fi inglobat in Hbo max, asa cum s-a intamplat cu National Geograpgic in Disney +. In Germania, Italia, Elvetia, Austria, Marea Britanie unde exista Sky, care are excluzivitate asupra productilor hbo, pina 2025 nu se va lansa Hbo max, deci evident Discovery + va continua sa ramane ca o oferta independenta ori va fi integrata in oferta platformei Now. Din aceste motive in acele Tari se va lansa Paramount +, in timp in celelalte State Europene se va lansa Skyshowtime (Comcast + Paramount), fiind Comcast proprietarul platformei Sky.

#1593
santos81

santos81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 15.09.2008

 LAURENTIUMAR, on 17 iulie 2022 - 19:05, said:

Curiozitate. Cum este spitalul de urgenta? L-a văzut cineva?

L-am urmarit acum 20-30 de ani cand a fost pe ProTV (parca). Mie mi-a placut f mult. Serial cu medici, au aparut multe intre timp, dar nu as putea sa iti spun cu care din ele seamana pentru ca nu am mai urmarit nicunul :) La un moment dat voiam sa vad House MD, dar nu m-am apucat niciodata de el. Da, stiu nu e timpul pierdut :)
Si eu as vrea sa il revad (ER), dar sincer nu stiu daca mai are acelasi farmec dupa atata timp. O sa incerc totusi

#1594
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,596
  • Înscris: 26.12.2015
Am incercat saptamana trecuta ER, dar nu m-a convins. Singurul serial despre medicina care mi-a placut foarte mult a fost House. Chiar l-am revazut vara trecuta pe Prime Video. Toate cele 8 sezoane au subtitrare in lb. romana.
Intre timp, a aparut ep. 4 al sez. 4 din Westworld. Alta viata, d-le. Ignorand scena obligatorie lgbtq, mi s-a parut excelent si totodata, mind-blowing.Posted Image Posted Image Se pare ca vor sa intreaca primul sezon la capitolul surprize.

Edited by Cosmin_Andrei, 18 July 2022 - 10:34.


#1595
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,640
  • Înscris: 10.04.2009
si mie mi-a placut House MD (cu toate ca n-am vazut toate sezoanele, doar ce a fost pe tv la vremea aceea) :D dar raman fan Grey's Anatomy... poate si datorita faptului ca a fost mai "mediatizat" la noi (initial pe TVR 1 apoi pe Diva) :)

ER tin minte ca am vazut ceva-ceva cand il difuza PRO TV-ul... dar nu pot spune ca m-a dat pe spate :D


am auzit lucruri bune de The Good Doctor & New Amsterdam... poate ma apuc de ele :)

#1596
sorin88

sorin88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 19.05.2007
Grey's e telenovela in comparatie cu E.R. De fapt cam toate astea care au venit dupa asa sunt. Poate cu exceptia lui House unde se punea mai mult accent pe cazuri, desi e super formulaic. In E.R. macar aratau aia ca doctori si asistente si nu ca niste modele de 20 de ani care se combina in fiecare episod unii cu altii. Asta a pus accent pe drama, cinematografie, personaje, realism (am apreciat ca au folosit tot timpul termeni medicali fara sa intrerupa flow-ul episodului ca sa iti explice ce inseamna totul).

Edited by sorin88, 18 July 2022 - 12:30.


#1597
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 21.05.2019
ER era pe pro tv...o să îl revăd. Sper HBO sa bage cat mai multe producții vechi. Decât noi și proaste, mai bine cele ce au făcut istorie. Am revăzut cu plăcere The Oc, One trece hill, gossip girl (nu mizeria noua făcută de HBO max), pretty Little liars samd

#1598
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,463
  • Înscris: 15.11.2005
grey a fost demult ceva cool, de vreo 5 ani e doar o mizerie, nici macar telenovela numai este, a ramas asa un blm, gibiti woke, medicina cucu
am inceput azi ER, so far so good!

#1599
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Să spunem că E.R. a dat startul la genul de seriale medicale, gen Grey's Anatomy, etc.

#1600
danv6

danv6

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 552
  • Înscris: 30.12.2010
Fun fact: creatorul E.R. este Michael Crichton, cel care la inceputul anilor '70 a facut Westworld iar mai tarziu a fost scenarist la Jurrasic Park.

#1601
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,410
  • Înscris: 24.09.2017
eu astept downton abbey.la vremea lui l-am ocolit si parca am vazut cateva episoade. a vazut cineva hacks? pareri?

eu am vazut blade runner si 1 si 2. cam pierdere de timp, desi 1 a fost oarecum interesant. la 2 era ryan gosling si mureau femeile dupa el.

#1602
ARG1985

ARG1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 08.07.2018

 Cosmin_Andrei, on 18 iulie 2022 - 10:28, said:

Am incercat saptamana trecuta ER, dar nu m-a convins. Singurul serial despre medicina care mi-a placut foarte mult a fost House. Chiar l-am revazut vara trecuta pe Prime Video. Toate cele 8 sezoane au subtitrare in lb. romana.
Intre timp, a aparut ep. 4 al sez. 4 din Westworld. Alta viata, d-le. Ignorand scena obligatorie lgbtq, mi s-a parut excelent si totodata, mind-blowing.Posted Image Posted Image Se pare ca vor sa intreaca primul sezon la capitolul surprize.
Nu este House pe Amazon...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

12 user(s) are reading this topic

9 members, 2 guests, 1 anonymous users

Ionescuu, mr.x_cj, viogeny, GM-2fast4u, raduadrianb, Franciscusit, AlexFCSB4, gabysoce, gabrielfane

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate