Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 

Problema Galaxy S10

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Mauricio92

Mauricio92

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 06.07.2019
Hai va salut pe toti baieti. Azi am intampinat o problema destul de ciudata...luasem telefonul de la incarcat cand deodata mi se stinge singur,mi s-a resetat telefonul la setarile din fabrica fara sa i fac nimic..mi s a sters tot...
Mi-a zis acolo ca cineva neautorizat ar fi facut asta...problema este ca si Huawei ul meu am vechi p8lite in acelasi timp s a stins si s-a resetat si el...
Ma duce gandul la un email , mi a dat cineva un cont de Clash Royale cu tot cu email,si acel email l am avut pe ambele telefoane...este posibil sa fie din aceasta cauza ?Foarte ciuda..cineva mi a heckuit ambele telefoane prin acel email...poate ca o sa radeti voi dar alta explicatie nu gasesc.
Sper sa ma ajutati.

Multumesc.

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008
Da, proprietarul a dat un factory reset remote, pentru ca macar sa nu mai ai acces la datele lui.

Sau daca totusi ai fost asa de naiv incat sa-ti bagi contul de Google principal unul dobandati de la cineva, si nu ti-ai luat masurile necesare ca el sa nu mai aiba acces la el, imi pare sincer rau de tine.

#3
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,520
  • Înscris: 19.04.2009

View PostMauricio92, on 07 iulie 2019 - 17:50, said:

Ma duce gandul la un email , mi a dat cineva un cont de Clash Royale cu tot cu email,si acel email l am avut pe ambele telefoane...

Natural selection...

Imi pare rau de acel S10. Nu mai ai ce face cu el, au bagat ca la Apple fara email si parola initiala nu mai ai acces.

#4
Mauricio92

Mauricio92

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 06.07.2019

View PostHider141, on 07 iulie 2019 - 20:03, said:

Da, proprietarul a dat un factory reset remote, pentru ca macar sa nu mai ai acces la datele lui.

Sau daca totusi ai fost asa de naiv incat sa-ti bagi contul de Google principal unul dobandati de la cineva, si nu ti-ai luat masurile necesare ca el sa nu mai aiba acces la el, imi pare sincer rau de tine.

Imi poti explica te rog ca nu le am cu asta.Cum a putut sa mi de a reset la telefoane daca eu sunt proprietarul ? Si in plus , daca mi amintesc eu bine , acel email l am avut numai pe Huawei ul meu vechi , nu si pe samsung...deci pe Huawei am avut pe gmail adresa mea persoanala si a lui,dar pe Samsung nu am avut email ul lui deloc.

View PostLex404, on 07 iulie 2019 - 21:24, said:


Natural selection...

Imi pare rau de acel S10. Nu mai ai ce face cu el, au bagat ca la Apple fara email si parola initiala nu mai ai acces.

Telefonul n are nimic.Merge perfect doar ca am ramas fara poze etc...

#5
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,520
  • Înscris: 19.04.2009
Se poate din Find my phone. E o masura de securitate.

Daca tu ai setat telefoanele respective cu un mail care nu iti apartine, asta patesti.

#6
Mauricio92

Mauricio92

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 06.07.2019

View PostLex404, on 07 iulie 2019 - 21:59, said:

Se poate din Find my phone. E o masura de securitate.

Daca tu ai setat telefoanele respective cu un mail care nu iti apartine, asta patesti.

Repet,doar pe un telefonam avut acel email..nu am avut si pe Samsung...

#7
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015

View PostMauricio92, on 07 iulie 2019 - 21:55, said:


Imi poti explica te rog ca nu le am cu asta.Cum a putut sa mi de a reset la telefoane daca eu sunt proprietarul ? Si in plus , daca mi amintesc eu bine , acel email l am avut numai pe Huawei ul meu vechi , nu si pe samsung...deci pe Huawei am avut pe gmail adresa mea persoanala si a lui,dar pe Samsung nu am avut email ul lui deloc.



Telefonul n are nimic.Merge perfect doar ca am ramas fara poze etc...
Data viitoare foloseste Google Photos. E gratis si ai stocare nelimitata (pozele peste 12Mp le face de 12Mp iar clipurile 4K le face 1080P dar nu e mare problema).

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate