Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Caut web designer pt. site 5-7 pagini

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
GILOFFICE

GILOFFICE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 08.03.2006
Va salut! Caut web designer pentru un site de complexitate redusa (5-7 pagini de grafica+text) dar cu design atractiv, destinat prezentarii serviciilor oferite de catre o firma.

Site-ul trebuie sa fie simplu dar ingrijit, sa inspire claritate, calitate si incredere. Un intro in Flash nu este exclus, eventual o customizare dupa vreun template ;)

Astept oferte la gmail: bogdan.gilbert



P.S.: 9 martie e aniversarea mea; mi-as dori drept cadou seriozitatea partenerilor de afaceri...

#2
GILOFFICE

GILOFFICE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 08.03.2006
Mda, cred ca am nimerit in sectiunea Top 300 Capital, nu in cea a web-designerilor.
Daca va dauneaza cateva milioane in buzunar, scrieti-mi ca sa stiu, sa ma apuc singur de taiat felii in Photoshop si de invatat mai temeinic Dreamweaver. Ca de Flash MX deja m-am apucat.

#3
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
deadline, pret?

#4
JImara

JImara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 24.11.2005
e adevarat, cred ca ar trebui sa fii putzin mai explicit. pretul unui site nu se mai prea calculeaza dupa numarul de pagini. este mai mult vorba de tehnologii.

#5
GILOFFICE

GILOFFICE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 08.03.2006
OK, chestia e in halul urmator: e vorba de o spalatorie auto. In plus fata de ce am scris deja, situl va fi unul descriptiv, in care vizitatorul se lamureste asupra serviciilor prestate.  Va fi un site informativ, clientului ii vor fi detaliate optiunile pe care le are, ca sa nu ramana cu impresia ca singurul serviciu disponibil este datul cu apa pe masina :)
Se doreste un site aerisit; o bara de meniu si un background adecvat peste care vin cateva imagini si text. Nu sunt interesat in SEO, nici comert electronic, nici tehnologii complicate. Apreciez ca un site in html facut cu bun gust este suficient. Clientul va intra acolo pentru a obtine informatii suplimentare, pentru a-si clarifica nedumeririle. Vor intra pe site clientii care deja au vizitat/vazut spalatoria in cauza. Ulterior, peste cateva luni, daca voi considera necesar, voi cauta sa dezvolt site-ul, dar momentan nu e cazul. Acum mi-ar fi suficienta si o customizare a unui template (eventual un template cu meniul in flash).
Sper ca am fost mai clar de data asta. Deadline-ul este 20 martie a.c.

#6
JImara

JImara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 24.11.2005
GILOFFICE, sa stii ca ti-am trimis un mesaj pe privat

#7
gcm

gcm

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,255
  • Înscris: 12.11.2005
me too , si pe GM invite

#8
GILOFFICE

GILOFFICE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 08.03.2006
OK, multumesc. Am sa raspund la PM-uri in seara asta, imediat ce meciurile imi vor permite :)

#9
C0rnholio

C0rnholio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 13.02.2006

View PostGILOFFICE, on Mar 9 2006, 18:15, said:

OK, multumesc. Am sa raspund la PM-uri in seara asta, imediat ce meciurile imi vor permite :)


Mai ai un PM si de la mine.

Sa ne anunti si pe noi pe cine alegi ;)

Bafta oricum

#10
cheloo emil

cheloo emil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2005
a fost ales cineva ?

#11
assasslick

assasslick

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.03.2006
ai un PM si de la mine :P

#12
GILOFFICE

GILOFFICE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 08.03.2006
Recunosc, e grea alegerea.

#13
Takeshy

Takeshy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,705
  • Înscris: 04.03.2005
Ti-am dat si eu un PM de mult dar nu a raspuns nimeni  -_-

#14
GILOFFICE

GILOFFICE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 08.03.2006
Multumesc tuturor celor care si-au oferit sprijinul pentru realizarea site-ului.
Alegerea nu a fost usoara, dar pana la urma s-a produs, astfel incat sper ca in curand sa putem posta un site dragut pe forum.
Inca o data, multumesc!

#15
Bocacio Junior

Bocacio Junior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,616
  • Înscris: 04.11.2005
de curiozitate...care e pretul?
o idee? sa-si poata omul face rezervare la spalatorie, sa i se dea un cod pe internet, si el sa-l prezinte, sa aiba prioritate. De multe ori e rand mare la spalatorie, mai ales sambata si duminica, cand scapa oamenii de slujba :)

Edited by Bocacio Junior, 12 March 2006 - 16:26.


#16
DustFeather

DustFeather

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 14.02.2006
tot de pe forum luat anuntul de la un amic firestorm ....

http://forum.softped...opic=115192&hl=

ieftin si bun as zice eu

#17
cheloo emil

cheloo emil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2005

View PostDustFeather, on Mar 13 2006, 00:00, said:

tot de pe forum luat anuntul de la un amic firestorm ....

http://forum.softped...opic=115192&hl=

ieftin si bun as zice eu




ala e site ce arata el acolo? :lol: ....apropo scoate porcaria aia de link din semnatura..

#18
DustFeather

DustFeather

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 14.02.2006
nu pot ... sunt prea bun web designer ca sa ma pot abtine de la lauda de sine  :first:  :roflmaofast:

ma rog , si mai jos ai vazut comentariile lui, a zs ca a gasit deja pe cineva de care i s-a facut mila intre timp  si ca s-a decis .... ( cred ca persoana in cauza eram yo :D )

a si apropo, de ce cauti un web designer , nu e mai simplu sa iei scripturi php gata facute si sa le plasezi pe un host gratuit ? home.ro de exemplu

Edited by DustFeather, 13 March 2006 - 00:44.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate