Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator
 Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...
 

Cum a ajuns Dani Mocanu, Dumnezeu in Romania ?

* - - - - 6 votes
  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#73
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,437
  • Înscris: 05.07.2018
#danimocanuliber

#74
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,855
  • Înscris: 27.09.2008

View PostDemocracySucks, on 08 mai 2019 - 05:46, said:


Mintea ta nu ai raportat-o? Cum adica "incita"? Ai idee cate clipuri ale rapperilor exista cu teme similare sau si mai si? Cel mai misto ar fi daca youtube ar incepe sa ia masuri impotriva voastra, fulguletii care raportati aiurea orice va deranjeaza sensabilitatile exagerate.
Înseamnă că faci parte din categoria celor care i-am descris în ultima propoziție!
Dacă ție și altora vă place asta, atunci vă meritați soarta și viitorul incert! Mi-ar plăcea să-i văd pe cei care incită la așa ceva, în spatele gratiilor!

#75
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,437
  • Înscris: 05.07.2018
pe care*

#76
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
1 milion de vizualizări nu inseamna 1 milion de persoane. Un manelist convins poate sa puna un clip tâmpit de 250 de ori pe zi. Este valabilă chestia in multe situatii.

Edited by JurasikMan, 08 May 2019 - 07:17.


#77
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,784
  • Înscris: 15.06.2007

View PostMohombi, on 06 mai 2019 - 23:15, said:

Dau si eu sa vad ce  mai pe trending si ce sa vad, din nou rromul proxenet cu o melodie noua super bomba ce a strans in vreo 5 zile, 5M de vizualizari. Si ghici ce ? In melodie vorbeste chiar de proxenetism si curve.
Cum frate e posibil așa ceva ? Cum sa ai de la lansare aproape 1M de vizionari pe zi intr-o tara in care au mai ramas putin peste 10M oameni ? E Dumnezeu in Romania rromul ăsta ?

Luați de aici
hai sa dam report in masa. Cu offensive si bla bla.

View PostRazvanBercea, on 07 mai 2019 - 11:20, said:

Am observat fenomenul asta si in Brazilia. Am un amic acolo care canta intr-o trupa de death-metal si zice ca o fi tara mare dar nici chiar asa. Aceeasi poveste de altfel si in Italia. Exista popoare care prin arhitecura mentala sunt devoratoare de social media. E drept ca vorba de multe ori de artisti cunoscuti dar daca ai imparti zecile de milioane de vizite la milioanele de secunde scurse de la lansarea clipului pana in momentul x ai ajunge la concluzia ca unii artisti au 30-40 de vizite pe secunda ceea ce e un scenariu putin plauzibil. Eu stiu de la taica-mio ca lucreaza in radiodifuziune si are tangenta directa cu casele de discuri. Ce vezi tu pe yt are de foarte putine ori si un corespondent real. Sunt multi care au zeci de milioane pe yt dar cu greu ar umple locatii de 200 de locuri daca ar face un turneu pe an in vreo 10 orase din Romania. Multe vedete de mucava de pe la noi stau la 2 camere dar au de 10 ori mai multe vizite decat artisti de renume international care au cantat ani buni cu casa inchisa acumuland averi fabuloase. CSF? NCSF!
ai dreptate .
Se da prea multa importanta "cifrelor" care oricum nu prea conteaza. Daca clipul in cauza este sters maine, probabil nu va observa nimeni, si nu va deranja decat pe foarte putina lume.  Dar uite, ca s-a aflat ca unii se pot imbogati din social media.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Ah5MYGQBYRo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by tfmercedez, 08 May 2019 - 07:42.


#78
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,437
  • Înscris: 05.07.2018
Initiatorul nici macar nu a mai postat aici. Doar a aruncat piatra in lac.

#79
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011
simplul fapt ca un astfel de topic a strans deja aproape 80 de posturi este unul dintre raspunsuri :)

#80
RazvanBercea

RazvanBercea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 470
  • Înscris: 23.06.2018

View PostGbr_smt, on 08 mai 2019 - 08:50, said:

simplul fapt ca un astfel de topic a strans deja aproape 80 de posturi este unul dintre raspunsuri Posted Image
Nu neaparat. Sunt oameni indignati sau care vor sa isi dea cu parerea pe marginea subiectului.

#81
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,437
  • Înscris: 05.07.2018
Nu asta facem cu totii?

#82
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,437
  • Înscris: 05.07.2018

View PostKarhu, on 07 mai 2019 - 08:15, said:

Nici eu n-am auzit pana acum...
Ce naiba, doar nu o sa ascult cretinisme din alea cand pot asculta trupe tari precum Epica, Ensiferum, Finntroll, Blind Guardian, Eluveitie, Nightwish, Apocalyptica etc etc
Sau daca e vorba de trupe romanesti, Bucovina, Negura Bunget, Celelalte Cuvinte etc etc
Nu ai mentionat Trooper. Se vede ca te-ai rupt de tara. Ceea ce e foarte bine.

#83
wiseguy76

wiseguy76

    just don't

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,241
  • Înscris: 24.05.2006

View PostPuferiu_, on 10 mai 2019 - 18:56, said:


Nu ai mentionat Trooper. Se vede ca te-ai rupt de tara. Ceea ce e foarte bine.

Trooper sunt bulangiii aia care profita de orice rahat se intampla in tara ca sa-si dea cu parerea pe fesbuc, doar-doar ii baga cineva in seama. Ca de muzica, mai greu, spre deloc.


#84
BasedBoy2017

BasedBoy2017

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 11.04.2018
Eu dau dislike la orice manea sau tampenie care apare in trending ... A scos Mocanu o manea noua ? Vine in 3 secunde dislike-ul din partea mea.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate