Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Produse de la ALTY

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
BlueKing-69

BlueKing-69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,745
  • Înscris: 26.08.2008
A cumparat cineva vreun produs de pe acest site?

As incerca si eu un ceas smart (sunt absolut constient de performantele din aceasta gama de pret):

https://www.alty.ro/...sYbXsBVKUbsbnJU

M-ar interesa un ceas [NU bratara] cu aspect mai sport, relativ ieftin (dar nu la modul sa arunc absolut aiurea cu banii, adica vreau si ceva calitate cat de cat rezonabila), o autonomie bunicica iar ca functii monitorizarea ritmului cardiac m-ar interesa in mod deosebit (cam aici as avea cea mai mare exigenta, am inteles ca unele deviceuri de acest gen emit un sunet de alarma cand se atinge un prag critic prestabilit???).
Pedometrul e si el bun, desi la banii astia mi-e teama ca daca voi misca prea mult din maini imi va arata ca fac cate un maraton in fiecare zi.

300 de lei e un pret mic pentru un smart bun si enorm daca produsul e o petarda inutilizabila.

Pe pagina lor de FB nu am gasit referinte, singurele activitati sunt Like-urile si distribuirile :)

Nu am experienta cu smartwatches.

Edited by BlueKing-69, 25 April 2019 - 12:55.


#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Ia uite și aici

Par a fi mai ieftine.

https://www.northedg...ism-si-drumetii

#3
crazyalex86

crazyalex86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 892
  • Înscris: 27.04.2008
Modelul recomandat de tine mult mai ieftin unde ai si review-uri din partea celor care au comandat acest produs. De pe aliexpress mi-am comandat Wireless IP Camera in 19.01.2019 si primita la posta de cartier (Bucuresti) in 04.03.2019, asta din cauza anului nou chinezesc. Momentan sunt foarte multumit de achizitie, pisicile mele sunt mai cuminti, dorm toata ziua in camera in care am montat-o.Posted Image
Tu decizi daca merita asteptarea. Am comandat si 2 xiaomi miband 3 de pe ali si gearbest si multe altele.

Edited by crazyalex86, 25 April 2019 - 14:42.


#4
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008
https://www.gearbest...9512156287.html

Cam ăsta e preţul lui real, să zic 250 lei era decent la noi dar la 300 e scump, nici vorbă de reducere de la 500 lei.

//colegul a găsit mai ieftin.

Edited by driftking91, 25 April 2019 - 15:40.


#5
crazyalex86

crazyalex86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 892
  • Înscris: 27.04.2008
Inca ceva ce am omis sa iti spun de la prima postare. Daca esti utilizator nou pe aliexpress, primesti un cupon de 2,73 euro reducere pt comenzi cu valoare mai mare de 20 euro. Si in plus, daca ai Revolut poti plati cu un curs leu - euro sau leu-dolar foarte avantajos.
Eu cand am comandat acea camera mi-am creat alt cont doar ca sa primesc acea reducere, plata am facut-o cu acelasi card Revolut.

Edited by crazyalex86, 25 April 2019 - 21:27.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate