Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Fumatorii de tigari home made / injectate

* * * * - 15 votes
  • Please log in to reply
4938 replies to this topic

#4933
Adicool1986

Adicool1986

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.10.2023
Cum procedați să nu vi se scuture tutunul din țigară? Eu am incercat sa le bat, să le tai, să le bat cu degetul dar tot se scutură. Îmi poate da careva încă ceva sfaturi. Mulțumesc anticipat

#4934
stefians

stefians

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,216
  • Înscris: 12.09.2019
Le sucești varful

#4935
Adicool1986

Adicool1986

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.10.2023
Ce țigări de foi mai folosiți? Eu folosesc Rio selection dar din păcate ultimele 2 comenzi m-au dezamăgit.

#4936
addumi

addumi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,821
  • Înscris: 10.02.2017
Toate cele din categoria "tigari de foi" sunt o mizerie platita scump.
Urmeaza sa primesc inca o galeata din astea. Nu am alternativa. Nu imi permit sa cheltuiesc mai mult cu tutunul. Cel putin astea sunt per total mai ieftine in comparatie cu cele la cutii de 25 de "tigari de foi".
Prima galeata a fost cel putin rezonabila. De la a doua a inceput mizeria. Mai usoare, mai putin umplute. Mai pline cu resturi mari de reziduri si tutun ars. Mai putin firicel decat sunt declarate a fi "fine cut". Per total o mare mizerie.
Am postat review. De fapt am trimis spre aprobare. Nimic pana acum, nu a fost aprobat, cel mai probabil pentru ca era extrem de acid, fara a fi insa jignitor sau ofensator la adresa cuiva.
Ce este de facut? Reclamatii, cat mai multe reclamatii cu poze atasate cu mizeria ce rezulta in urma sortarii tututunului la https://anpc.ro/cjpc-satu-mare/
Cine stie. Poate renunta la furnizor, poate se intampla ceva pozitiv pentru noi.
Cel putin sa le scada pretul prin diminuare profitului pe care il adauga vanzatorul la vanzare, nu sa-l majoreze cum s-a intamplat recent (da, stiu, accize....), pentru ca astfel de tutun se incadreaza lejer in cea mai slaba categorie de calitate.

Edited by addumi, 07 February 2024 - 17:23.


#4937
Catallyna

Catallyna

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 08.09.2019
Foloseste cineva tuburi LM, Marlboro, Gizeh cu filtru de 25? Mai au aceeasi calitate? Ca tuburile Pall Mall au ajuns sa fie mai proaste decat cele din gama joasa, ultimele pe care le-am comandat nu mai au nicio legatura cu ceea ce erau candva. Se injecteaza foarte greu si incomplet, foita se rupe repede, arde neuniform, putin iuti. Posted Image

#4938
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006
Eu folosesc astea, bune rau

#4939
bucephalus

bucephalus

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.07.2023
A incercat cineva noul Powermatic 5?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate