Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Modelul Lis - cel mai performant model economic

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
u2019

u2019

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 06.02.2019
Bine mă Paco,

tu chiar musti ca pastravu' la tot felul de gugustiuci, care dau cu ciocu sa se afle in treaba?
Ce te-ai fi astaptat sa citesti in Ziarul Financiar? "Proletari din toate tarile uniti-va!"?

Daca ai fi citit atent doar inceputul articolului, ai fi rezumat rapid ca e vorba de elucubratiile
tembele ale unui cretin. Daca tu iti disipi energia pe astfel de chestiuni, el deja si-a atins scopul.

Edited by u2019, 26 March 2019 - 11:12.


#20
paco rabanne

paco rabanne

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,150
  • Înscris: 29.09.2006
Ce sunt elucubratii?
Faptul ca salile de jocuri sunt pline?
Faptul ca exista acest tip de personaj?
Jurnalistul nu a identificat corect sursele de venit intr-adevar, dar fenomenul se poate vedea cu ochiul liber.

#21
Corl

Corl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 11.04.2006
Noroc de Ecaterina Andronescu ca alfel tinerii aia erau la vreo profesionala acum sau plini de var si ulei .

#22
nk201

nk201

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 25.03.2019

 Jammalan-the-Prophet, on 26 martie 2019 - 10:07, said:


M-am plicitit de aberatia asta, a fost discutat de zeci de ori si pur si simplu sunt plictisit!!!!
E un site (nu fac reclama la situri de adulti acum) care monitorizeaza toate siturile de videochat, indexeaza toate modelele si iti arata cate sunt on din ce categorie ce varsta etc etc (fara sa ai nevoie de ip de us ca sa le vezi pe alea care au blocat .ro).

In momentul asta arata
6300 de conturi!!! online pe 31 de situri si un total de 233 000 de conturi in total pe totate siturile din 2006!!!!

Fiind super optimisti si zicand ca un model nu sta decat pe doua situri (doua conturi) ar insemna ca in toata lumea sunt acum 3000 de modele (nu femei , modele!!!). Irasi aproximand in sus si zicand ca au un program in schimburi de 6 ore (nu de opt sau 10 sau 12 cum stau majoritatea fomistelor) ar inseamna un total de modele care lucreaza zilnic de 12 000 pe zi - cam mare distanta pana la 200 000 de modele din Romania!

Dar asta e totalul, 1/3 si 1/5  din ele sunt clasificate latino-south america si asiatice  deci raman 6000 in care bagam tot ce inseamna caucasian , adica si rusia si belarus si ucraina si bulgaria si multe alte tari.
Asa ca o cifra mai aproape de realitatear fi 2 000 , nu 200 000 !!!!
Ce face?
Se vede ca nai nici o treaba bai baiatule.
Din cate modele am sti cate au pusa tara reala in profil? Zero.
Tu probabil ai gasit 6000 de proaste care chiar au pus Romania in profile.
Deci nai ce sa indexezi bai baiatule

#23
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016

 nk201, on 26 martie 2019 - 15:46, said:

Din cate modele am sti cate au pusa tara reala in profil? Zero.
Tu probabil ai gasit 6000 de proaste care chiar au pus Romania in profile.
Deci nai ce sa indexezi bai baiatule

Desteptu lu taica!
Vezi ca 6000 e dupa rasa, adica caucaziana sau alba.
Mai citeste de cateva ori, incearca sa intelegi si daca nu poti....usa din stanga e deschisa si poti sa pleci!
Nu predau lectii la juniori.

#24
nk201

nk201

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 25.03.2019
Bai baiatule bai habar nai ce vb.
Numai pe chaturbat au 5000 online acum,din care 3500-4000 romance.
Pe livejasmin au peste 30000 online..

Pe zi trec lejer de 300000 online,din care 200000 romance.
Ce rasa bai baitule intra pe site si uitate daca nu esti orb si vezi ca majoritatea is albe

Eu am 20 si le tin in 2 casi,si vecinul are 5 si le tine in garsoniera dar is studiori mari care au cate 100 si inchiriaza vile.
9 din 10 vile is inchiriate pe videochat

Edited by nk201, 26 March 2019 - 19:27.


#25
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016

 nk201, on 26 martie 2019 - 19:23, said:

Bai baiatule bai habar nai ce vb.
Numai pe chaturbat au 5000 online acum,din care 3500-4000 romance.
Pe livejasmin au peste 30000 online..

Pe ct sunt 2250 de modele online.
Pe livejasmin statistica e asa:

Quote

Offline (95157)
Member Chat (252)
Online/FreeChat (855)
Private (223)

Sa nu ma iei cu ip de us/ro ca ti-am explicat mai sus, sper sa nu incepi iar.

 nk201, on 26 martie 2019 - 19:23, said:

Pe zi trec lejer de 300000 online,din care 200000 romance.
Ce rasa bai baitule intra pe site si uitate daca nu esti orb si vezi ca majoritatea is albe

Eu baiates nu ma uit la modele sau la cum arata sau ce nationalitate au.
Ma uit la statistici.

 nk201, on 26 martie 2019 - 19:23, said:

Eu am 20 si le tin in 2 casi,si vecinul are 5 si le tine in garsoniera dar is studiori mari care au cate 100 si inchiriaza vile.
9 din 10 vile is inchiriate pe videochat

Eu vorbesc de modele tu vorbesti de pisici.
Rad si curcile de numerele tale mai.

Edited by Jammalan-the-Prophet, 27 March 2019 - 05:14.


#26
paco rabanne

paco rabanne

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,150
  • Înscris: 29.09.2006
Stiti care e treaba?

Un om normal mai cunoaste si un avocat, mai bea o cafea si cu un ofiter/medic/consilier etc. si nu este oprit de Jandarmerie la poarta intr-o institutie publica din cauza felul in care arata.
Pe cand țărușii astia tot cu alti pulifrici umbla, tot in cercul ala cu oameni de cacat se invart cu jocuri de noroc, curve, droguri, puscariasi.
Pentru o fata cu capul pe umeri, frumoasa si desteapta astia nici nu apar pe radar.
Asa ca stau tot cu proaste de teapa lor, alea mai spalate dintre cele pe care le exploateaza.
Si cum lacomia e greu de stapanit, s-ar putea sa se trezeasca cu "Politia, deschideti!" intr-o zi, si cu blocu' inconjurat de mascati. Si ei stiu asta, seara cand pun capul pe perna.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate