Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 

Pareri 69% personale.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#19
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,649
  • Înscris: 28.11.2001
spre rusinea mea eu nu le prea am cu jocurile, oricum cand eram mai tanar (pana pe la 12 ani) eram campion pe Giurgiu la "9 pietre", hoti si jandarmii si poarca.

#20
root

root

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 832
  • Înscris: 06.05.2002
De dom'le, mediocritratea... Auzi ce se juca el cand era mic... Hotii si jandarmii si poarca! Ha! Mediocritatea.
Serios vorbind acum, Pro Pinball Timeshock e dragut, l-am jucat cu vreo 4 ani in urma si pot sa zic ca la vremea aia mi-a placut.
Insa a considera ca performantele intr-un joc te individualizeaza si te cerne de mediocritate este deja o problema de competenta medicului... De la "sectia agitati".

#21
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Tarzane, chiar sint curios, de la 12 ani tu nu te-ai mai jucat ?

Aditzaranu, performantele mele sint verificabile, daca spun ca sint bun nu cred ca e de competenta medicului.
Cred ca tocmai cei ce se plac in mediocritate si au traume psihice pentru ca nu fac nimic care sa-i scoata in relief au nevoie de sfaturile tale medicale, inadecvate, pentru care ai putea sa fii judecat de orice comisie medicala.
Adica, doctori de profesie se feresc sa dea un diagnostic asa transant ca al tau cu mult mai multe date, si tu, arunci cu vorbele, plin de inconstienta.
Te-ai gindit vreodata cu cit se pedepseste un diagnostic gresit ?
Si in necunostinta de meserie ?

#22
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Cineva avea mai demult in semnatura un citat care se potriveste de minune pe thread-ul asta " Prostii cei mai suparatori sint cei care au sclipiri de inteligenta"

#23
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001

Quote

Originally posted by Tarzy
spre rusinea mea eu nu le prea am cu jocurile, oricum cand eram mai tanar (pana pe la 12 ani) eram campion pe Giurgiu la "9 pietre", hoti si jandarmii si poarca.

hotzii shi vardishtii shtiu cum e... dar de "9 pietre" shi "poarca" n'am auzit ever. :)

daca ai timp shi chef... ne explici shi noua cum e sa joci "poarca" ?

sau... ehm, poate ca jucam "poarca" deja pe theardul asta shi nu shtim  :P

lol

#24
menetz

menetz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,715
  • Înscris: 08.04.2002
burvisor mama...sa inteleg din mesajele tale ca inca nu te-a dus taticu la fetite ? hai bre ca nu e scump..poate facem cheta si reusim sa-ti gasim o centurista ceva sa te scape de frustrarile astea. Nu de alta, dar vad ca baia nu-ti e suficienta, desi defularile tale mai degraba si-ar gasi locul pe gresia din baie decat printre taste, incleind tastatura.

Si da..toti am priceput cat de inteligent esti tu. Si nu, nu vrem sa recunoastem acest lucru. Pentru ca da, ne place sa fim epatati de "elitismul" tau manifest. Asta in general pentru ca te intelegem, te compatimim si ne e mila de tine, caci toti am trecut prin perioada asta la pubertate, cand citeam Cioran pentru a vraji fete si a ne satisface nevoile.

#25
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
mie nu'mi place Cioran :)

#26
Sebastian

Sebastian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 26.11.2001
Parca sunteti nebuni...

P.S Masterboy, exact la chestia aia ma gandeam si eu ;)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate