Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Aplicatia WowApp

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
costinred

costinred

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 21.06.2018

 AlexEn, on 02 martie 2019 - 08:30, said:

Cine zice ca nu poti suna pe whatsapp cu semnal 3G? De unde le scoateti fratilor?
Si macar sa fi avut ceva mai multa imaginatie sa o denumeasca altfel, nu apoape identic, daca tot copiaza whatsapp-ul...
Daca adevarul te supara, atunci trebuie sa scriu minciuni? Daca, asa se intampla la mine in oras, ce vrei sa fac? Sau esti facator de minuni si poti sa faci ceva sa am semnal bun si sa pot utiliza whatsapp, asa cum trebuie.

 andreic, on 02 martie 2019 - 08:47, said:

Cum sa spui asa o tampenie dezinformatoare... poti suna in 3g chiar si cu video pe whatsapp Posted Image 4G nu consuma semnificativ mai mult ca 3g in transfer, wifi e mai economic. Pana acum ce stii e cam pe dos, sau o faci special incercand din rasputeri sa promovezi.
Mi-as dori sa vii la mine si sa folosesti tu cartela si telefonul meu, pe whatsapp, ca sa vezi cum tampenia dezinformatoare da roade. Stii doar sa judeci, fara sa verifici. Sa inteleg, ca ma pot intelege cu strainii? Daca la tine functioneaza pe 3G, e foarte bine, dar daca la mine nu functioneaza, de ce sa nu scriu adevarul? Sau iti plac minciunile?

Edited by costinred, 02 March 2019 - 12:50.


#20
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,991
  • Înscris: 18.12.2007
Daca se intamplka la tine in oras, se intampla la tine in oras. Nu e vina aplicatiei si nu e ceva generic.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate