Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 

Termen dosar Legea 10/2001 (imobilele preluate în mod abuziv de stat)

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
wather

wather

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,381
  • Înscris: 09.05.2018
Salut

Redeschid si eu acest thread/subiect pentru a numai deschide alt thread
Detin si eu un dosar privind legea 10/2001 si daca il caut aici - http://www.anrp.gov....are-dosare.html - imi afiseaza ca este in asteptare de ani buni
A ajuns la A.N.R.P in octombrie 2011 si de atunci tot este in asteptare , dosarul avand ca numar - 5029x - deci un numar de inregistrare destul de mare
Am inteles ca termenul de rezolvare ar fi de 5 ani de cand a ajuns la A.N.R.P si ultima actualizare a acestei legi sa facut in 2016
Mai exista ceva sanse in rezolvarea lui sau...... , exista cumva si alte cai/metode de a afla mai multe despre situatia acestui dosar sau/si rezolvarea lui
Multumesc anticipat de raspuns/solutii

Edited by wather, 23 February 2019 - 17:03.


#2
MARlN_ION

MARlN_ION

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 20.02.2019
Mergi la un avocat și te rezolvă, este rezolvare dar nu o să primești răspuns aici. Am făcut revendicări pe legea 10 în centrul Bucureștiului.

Edited by MARlNMembruAnonim, 23 February 2019 - 23:42.


#3
vdesigns

vdesigns

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,141
  • Înscris: 14.04.2018

View PostMARlN_ION, on 23 februarie 2019 - 23:38, said:

Mergi la un avocat și te rezolvă, este rezolvare dar nu o să primești răspuns aici. Am făcut revendicări pe legea 10 în centrul Bucureștiului.
pt 2-3 harti iti cere mi de lei si nu ofera nici o garantie!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate