Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Problema magazin play xiaomi mi8 lite

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
f0rtat3u

f0rtat3u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 27.10.2013
Salut! Am cumparat un mi8 lite si am incercat sa descarc niste aplicatii. Problema e ca se incarca foarte greu, dupa ce apas instalare, imi apare (se descarca....) si tine asa vreo 15-20 secunde, dupa care se instaleaza instant. Am tot cautat solutii, am dat clear cache, detele data, am instalat ultima versiune de magazin play, am dat oprire fortata si nimic. Deja devine stresant, am multe aplicatii de instalat si nu am chef sa stau atat de mult la fiecare aplicatie. Help!

#2
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,859
  • Înscris: 25.01.2002
nici rabdarea nu mai e ce-a fost...

nu cred ca ai ce-i face, decit sa te inarmezi cu si mai multa rabdare si sa iti instalezi odata sutele alea de aplicatii. ca n-or fi mai multe...

ce noroc ca nu trebuie sa le instalezi de mai multe ori pe zi...

#3
mannick

mannick

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,039
  • Înscris: 08.08.2018
Este un telefon foarte bun, dar in domeniul mid-range. Nu trebuie sa te astepti la performanta de flagship de la el. Atat dureaza instalarea unei aplicatii pe MI8 Lite.

#4
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,825
  • Înscris: 30.03.2009

View Postf0rtat3u, on 19 ianuarie 2019 - 21:24, said:

Salut! Am cumparat un mi8 lite si am incercat sa descarc niste aplicatii. Problema e ca se incarca foarte greu, dupa ce apas instalare, imi apare (se descarca....) si tine asa vreo 15-20 secunde, dupa care se instaleaza instant. Am tot cautat solutii, am dat clear cache, detele data, am instalat ultima versiune de magazin play, am dat oprire fortata si nimic. Deja devine stresant, am multe aplicatii de instalat si nu am chef sa stau atat de mult la fiecare aplicatie. Help!

Logic că durează ceva secunde până descarcă cei câțiva zeci de MB. Normal că instalează după ce descarcă.
Mamăăă, o fi altfel la Samsung?!!! 🧐

#5
musicallro

musicallro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,318
  • Înscris: 21.12.2011
La Samsung le avea instalate deja... :)

#6
f0rtat3u

f0rtat3u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 27.10.2013
Mai nou nici Google maps nu merge :)). Nu imi gaseste locatia..am activat tot prin permisiuni pe acolo si nu vrea

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate