Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

iPhone XI (zvonuri)

* * * - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
135 replies to this topic

#127
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,845
  • Înscris: 13.07.2011
Oricum la specificatiile astea iPhone 11 nici nu merita. Mai bine iei un X sau XS. Doar Pro si Max sunt mai performante.

Nici in Romania nu conteaza daca o sa coste 50 sau 100€ mai mult, oricum telefoanele sunt luate in rate.

#128
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Or sa arate la fel, asa ca eu imi voi pastra X-ul. Mai ales ca in loc de doi ani, are doar unul, fiind schimbat in noiembrie.
Daca lansau in fiecare an ceva nou, cu design diferit etc., as fi cumparat si Xs-ul. Dar asa, ce rost are? Pentru ce am eu nevoie isi face treaba cu brio.

#129
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.12.2016
Eu va trebui sa-mi iau ceva. Voi vedea cum arata la design. Pana la urma se pare ca, camera cea hidoasa nu arata chiar atat de rau. X-ul va trebui sa i-l dau sotiei, pentru ca 6-le ei nu o mai duce mult. Daca preturile raman apropiate e mai bine sa iau un iPhone XI decat un iPhone XS. Daca nu-mi va placea, imi voi lua un X de 256, acum am de 64 si se simte lipsa de spatiu. X-ul inca rupe, nu simt nevoia de upgrade. Lansarea e pe 10, nu mai e mult, si prin 20 il voi putea testa la e-mag.

Edited by 2Unlimited, 05 September 2019 - 09:22.


#130
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Dau si cei de la Realitatea stire despre noile telefoane de la Apple:

https://m.realitatea...ax_2217717.html

#131
breitner

breitner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,819
  • Înscris: 17.05.2010
Ei (ca si bufnici) "citesc"internetul cu 2-3 (daca nu mai mult) zile intarziere!

View Post2Unlimited, on 05 septembrie 2019 - 09:18, said:

Eu va trebui sa-mi iau ceva. Voi vedea cum arata la design. Pana la urma se pare ca, camera cea hidoasa nu arata chiar atat de rau. X-ul va trebui sa i-l dau sotiei, pentru ca 6-le ei nu o mai duce mult. Daca preturile raman apropiate e mai bine sa iau un iPhone XI decat un iPhone XS. Daca nu-mi va placea, imi voi lua un X de 256, acum am de 64 si se simte lipsa de spatiu. X-ul inca rupe, nu simt nevoia de upgrade. Lansarea e pe 10, nu mai e mult, si prin 20 il voi putea testa la e-mag.

Va exista si buy-back.

#132
dani2013

dani2013

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 862
  • Înscris: 09.03.2013

View Postsilviu03, on 03 septembrie 2019 - 16:22, said:

Cum ai reusit sa scapi? Vreau si eu ��
nu a fost chestia de bani , ci pur si simplu a intervenit faptul ca nu mai am de unde alege si ce alege.
din start eu am exclus  chinezarii gen xiaomi oppo zoppo meizu coco moco ( sper ca nu o sa-mi sara iarasi in cap userii marcilor respective)
iar dintre android si ios pe android am pendulat intre samsung seria s si note / google pixel  cate ceva de la huawei dar putine si cate ceva  de la sony dar cam atat.
despre iphone e doar iphone  si atat...bla bla bla stiu chestia cu ecosistemul apple si altele , dar faptul ca nu poti sa-ti setezi icoanele aplicatiilor pe ecran cum vrei tu macar,  e o chestie care ma enerveaza rau...
de la samsung s8  s-a mers ca la iphone  pe mici schimbari pe ici pe colo nimic semnificativ.
pe bune  in prezent folosesc un note 9  de anul trecut si un iphone 8 si un sony xz premium .
nu mi-a placut xs/xsmax desi am schimbat cateva am zis ca hai ca se poate dar nu mi-au placut  iar note 10 nu-mi spune nimic un note 9 mai performant ...dar la chestii pe care nu le folosesc. gen poze nush de care sau nush ce functii ale spenului....pe care de-abia daca il folosesc de maxim 3-4 pe sapt.
stiu ca sunt la rubrica apple si eu astept noul iphone xi sau cum s-o numi , dar pt mine, inca  cel mai ok all around  e N9 ...

Edited by dani2013, 05 September 2019 - 17:35.


#133
breitner

breitner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,819
  • Înscris: 17.05.2010
Prezentare peste 10 sept. (si pe youtube).
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/996wliAI_y4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#134
ovydiks

ovydiks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 511
  • Înscris: 31.07.2018
Daca renunta la 3D touch o sa fiu dezamagit rau. Care este motivul?

#135
genius

genius

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,514
  • Înscris: 23.11.2004
Pentru că mulți utilizatori de haifon nu știu ce e ăla :)

#136
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.12.2016

View Postbreitner, on 05 septembrie 2019 - 14:01, said:

Va exista si buy-back.

Nu merita. Cand mi-am luat 8-ul am vrut sa-l dau inapoi la iStyle dupa 2 luni ca voiam X-ul. Imi dadeau vreo 1800 ron si eu il luasem cu 3700. L-am dat pe oleics cu 3200.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate