Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Neveste de miliardari

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#37
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Gates e tocilar, nu prea le are el cu gagicile, cu astea, si-a tras tot o nevasta tocilara cu care s-a inteles perfect. Zuckerberg e siret si viclean insa, de ani de zile vrea sa isi bage Facebook-ul in China, e o piata imensa acolo ce poate fi exploatata, asa ca si-a luat nevasta chineza, a inceput sa invete limba chineza si sa faca masiv campanie sa intre in gratiile chinezilor.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fISvHRJWHPg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#38
khtyler

khtyler

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 12.12.2018

View PostPopaXXX, on 12 decembrie 2018 - 13:54, said:

Zuckerberg e siret si viclean insa, de ani de zile vrea sa isi bage Facebook-ul in China, e o piata imensa acolo ce poate fi exploatata, asa ca si-a luat nevasta chineza, a inceput sa invete limba chineza si sa faca masiv campanie sa intre in gratiile chinezilor.


Sau poate pur si simplu ii plac asiaticele cum le plac multora si adora cultura asiatica.


Multi tocilari ca el vor asiatice.

Edited by khtyler, 12 December 2018 - 14:03.


#39
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,991
  • Înscris: 18.12.2007

View Postkhtyler, on 12 decembrie 2018 - 13:54, said:

Eu zic sa lasi trolleala si atacurile la persoana mea  si sa revenim la subiect.

Eu  nu critic, chiar ii laud pe miliardarii straini  (aia cativa)  ca au reusit sa treaca peste faza si varsta mintala de 16 ani  de a avea  un scop in viata sa relationeze doar cu femei sexy.

Asta ti se pare ca e lauda?

De ce majoritatea miliardarilor  din industria IT /sistemul bancar   din America n-au neveste   atragatoare asa cum au majoritatea vedetelor din domeniul artistic, sportivii sau politicienii?
La banii lor si-ar permite sa aiba neveste mai frumoase decat cea a lui Trump, adica femei care sa arate aproape de perfectiune.



QED!

#40
khtyler

khtyler

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 12.12.2018

View PostAlexEn, on 12 decembrie 2018 - 14:07, said:

Asta ti se pare ca e lauda?

De ce majoritatea miliardarilor  din industria IT /sistemul bancar   din America n-au neveste   atragatoare asa cum au majoritatea vedetelor din domeniul artistic, sportivii sau politicienii?
La banii lor si-ar permite sa aiba neveste mai frumoase decat cea a lui Trump, adica femei care sa arate aproape de perfectiune.



QED!
Era o intrebare retorica.
Ca  de ce la banii lor multi nu si-ar lua amante si prefera sa fie la casa lor, cu neveste normale cu care sa poarte o dragoste sincera si o casnicie fericita.  
Multi saraci s-ar mira de asta, crezand ca toti miliardarii sunt pretentiosi ca Trump.









................................
LOL
Abia acum  am vazut ca esti femeie  cand m-am uitat pe profil :D Posted Image Posted Image
Te inteleg acum de ce esti asa suparata.
Ai crezut ca fac "sexism" pe aici.

Edited by khtyler, 12 December 2018 - 14:14.


#41
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006
Trebuie sa fii de-a bolnav in stadiu terminal de "conspirationita" ca sa crezi ca Zuckerberg care si-a cunoscut viitoare sotie la o petrecere in colegiu si-a calculat miscarile ca sa intre pe piata din China. In rest ce sa zic, viata pentru oamenii mentionati de initiator e mai complexa decat credem noi care ne dam cu parerea pe forum, ei au mult mai multe preocupari decat ce f*t iar daca au nevoie de ceva world class pentru o noapte se rezolva imediat ;)

#42
khtyler

khtyler

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 12.12.2018

View Postfilipxxx, on 12 decembrie 2018 - 14:14, said:

Trebuie sa fii de-a bolnav in stadiu terminal de "conspirationita" ca sa crezi ca Zuckerberg care si-a cunoscut viitoare sotie la o petrecere in colegiu si-a calculat miscarile ca sa intre pe piata din China. In rest ce sa zic, viata pentru oamenii mentionati de initiator e mai complexa decat credem noi care ne dam cu parerea pe forum, ei au mult mai multe preocupari decat ce f*t iar daca au nevoie de ceva world class pentru o noapte se rezolva imediat Posted Image

Bine ar fi ca  relatiile cu femeile de "world class"  sa fie de o noapte.
Multi barbati  fac greseala si le transforma in casnicii care se soldeaza cu esec rasunator.

Sa ai trei casnicii esuate nu e ok, inseamna ca barbatul respectiv nu e suficient de matur. Nu toti sunt facuti sa aiba sufletul pereche sau sa-si gaseasca jumatatea pe planeta asta.

Edited by khtyler, 12 December 2018 - 14:18.


#43
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postkhtyler, on 12 decembrie 2018 - 13:54, said:

Eu  nu critic, chiar ii laud pe miliardarii straini  (aia cativa)  ca au reusit sa treaca peste faza si varsta mintala de 16 ani  de a avea  un scop in viata sa relationeze doar cu femei sexy. Pe cand altii la 33 de ani, gen Ronaldo,  intra in belele de zici ca sunt inca in faza de pubertate  la cate procese si acuzatii  pentru viol au.
Nu mai zic de aia mai batrani ca Harvey Weinstein.....la varsta lui sa ajunga sa faca cacaturi d'astea.....

Sau faci parte din categoria pe care o   critic eu, romanii bogati care au ca singur scop in viata BMW-urile, viloaiele si gagici siliconate, fara sa faca nimic pentru societate? Posted Image
vad ca insisti ca ori e alba, ori e neagra, ca aia care zic ca ateii nu pot fi decat de stanga
varietatea de preferinte si atitudini e mult mai mare ca sa o poti trata doar hais sau cea

#44
giuliani

giuliani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,153
  • Înscris: 18.05.2007

View Postkhtyler, on 12 decembrie 2018 - 13:07, said:

Nevasta lui Koch
Attachment CpByl22VIAEa3kv.jpg

Nevasta lui celalalt  Koch
Attachment david-koch-and-julia-flesher.jpg

Nevasta lui Elon Musk  (Tesla/SpaceX)
Attachment musk-riley-2.jpg



Nu stiu cine sunt Koch aia (or fi ceva bucatari? ), insa nu stiu cum ai tras tu concluzia ca au sotii urate. Sotia lui "celalalt Koch" este prea tanara pentru el deci o poti incadra in categoria Trump, in timp ce sotia primului Koch imi lasa impresia ca a fost o femeie foarte atragatoare cand era tanara.
Despre sotia lui Elon Musk chiar nu are rost sa vorbesc, mi se pare foarte frumoasa. Dar daca esti fan dragusanu si crudu nu cred ca are rost sa discutam.

#45
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postkhtyler, on 12 decembrie 2018 - 14:00, said:

Sau poate pur si simplu ii plac asiaticele cum le plac multora si adora cultura asiatica.
de regula georgeii cu lipsa de dotare prefera asiaticele ca sa se poata simti cocosi

plus ca mai e si educatia femeii submisive tipic asiatice care vine la pachet

#46
khtyler

khtyler

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 12.12.2018

View Postgiuliani, on 12 decembrie 2018 - 14:20, said:

Nu stiu cine sunt Koch aia (or fi ceva bucatari? ), insa nu stiu cum ai tras tu concluzia ca au sotii urate. Sotia lui "celalalt Koch" este prea tanara pentru el deci o poti incadra in categoria Trump, in timp ce sotia primului Koch imi lasa impresia ca a fost o femeie foarte atragatoare cand era tanara.
Despre sotia lui Elon Musk chiar nu are rost sa vorbesc, mi se pare foarte frumoasa. Dar daca esti fan dragusanu si crudu nu cred ca are rost sa discutam.
Despre asta vorbeam.
Ca la banii lor si-ar permite zece dragusene si cinci crudutze.  
Dar nu o fac sau nu se afiseaza cu asemenea femei.

Edited by khtyler, 12 December 2018 - 14:30.


#47
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,991
  • Înscris: 18.12.2007

View Postkhtyler, on 12 decembrie 2018 - 14:08, said:

Era o intrebare retorica.
Ca  de ce la banii lor multi nu si-ar lua amante si prefera sa fie la casa lor, cu neveste normale cu care sa poarte o dragoste sincera si o casnicie fericita.  
Multi saraci s-ar mira de asta, crezand ca toti miliardarii sunt pretentiosi ca Trump.









................................
LOL
Abia acum  am vazut ca esti femeie  cand m-am uitat pe profil Posted Image Posted Image Posted Image
Te inteleg acum de ce esti asa suparata.
Ai crezut ca fac "sexism" pe aici.

Nu are nicio legatura cu sexismul, dar hai sa o lasam asa ca nu ai cum sa pricepi daca pana acum nu ai inteles. E ok.

#48
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postkhtyler, on 12 decembrie 2018 - 14:29, said:

Dar nu o fac sau nu se afiseaza cu asemenea femei.
mi-e jena si pe strada sa stau la povesti cu plastifiate

#49
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postkhtyler, on 12 decembrie 2018 - 13:07, said:

De ce majoritatea miliardarilor  din industria IT /sistemul bancar   din America n-au neveste   atragatoare asa cum au majoritatea vedetelor din domeniul artistic, sportivii sau politicienii?
Căsnicia înseamnă acces nelimitat la Internet, însă să se deschidă doar o singură pagină web.

#50
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Hai sa punem urmatoarea problema, daca esti miliardar in Euro - inseamna ca ai ceva creier ca nu ai facut banii aia fara sa ai nimic in cap. Deci teoretic, ar trebui sa nu ai instincte animalice, si sa-ti iei un partener pe masura ta unde inteligenta primeaza fizicul Posted Image Altfel si-ar putea lua un partener nemaipomenit de frumos, dar sa aiba creierul gol si sa nu ai ce face cu el. Partenerul contribuie in afaceri, evident, asta conteaza pentru ei. Cam asa se rezuma problema la ei...

Edited by hwplanet, 12 December 2018 - 14:42.


#51
claudiu_1

claudiu_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 17.10.2008

View Postkhtyler, on 12 decembrie 2018 - 13:07, said:


La banii lor si-ar permite sa aiba neveste mai frumoase decat cea a lui Trump, adica femei care sa arate aproape de perfectiune.


Tu crezi ca astia se insoara pe muntele gaina? Merg la targ sa isi cumpere nevasta? Tu daca ai fi bogat ca ei, ti-ai lua fotomodel ca sa arati cati bani ai? Daca raspunsul e DA macar la o intrebare, atunci raspunsul e clar.

#52
giuliani

giuliani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,153
  • Înscris: 18.05.2007

View Postkhtyler, on 12 decembrie 2018 - 14:29, said:

Despre asta vorbeam.
Ca la banii lor si-ar permite zece dragusene si cinci crudutze.  
Dar nu o fac sau nu se afiseaza cu asemenea femei.

Pai daca au ajuns unde au ajuns inseamna ca n-au chiar capul gol :)

#53
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Pentru ca cineva, unul din cei doi, trebuie sa mai si munceasca in casa, nu doar sa dea bine  in mass-media.

#54
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
frumusetea e trecatoare, inteligenta tine ceva mai mult.....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate