Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Samsung A7 2018 - trio camera

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
irimiaflorian

irimiaflorian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.02.2012
Salutare tuturor. Un super telefon cu un design superb, camere extraordinare de bune, ecran mare si clar, spatiu stocare mare, bateria de ajuns pt o zi, difuzorul ok (as fi vrut ceva mai mult de la el)
Cu bixby oprit (nu ma ajuta cu nimic pe mine personal), cu aplicatiile inchise sa nu ruleze in fundal, cu luminozitatea pe automat, cu internet non-stop activ 75% wi-fi si 25% date mobile, cu facebook youtube messenger... toata ziua activ pe ele, camera o folosesc ocazional, cu o ora de joc NFS No Limits si alte jocuri mai mici..
Bateria ma tine de la 9:30 pana la 03:00
Am facut multe cercetari inainte sa il cumpar si am hotarat sa nu ii fac update la Android 9 pt ca il incetineste, ii face camera mai slaba si ii consuma bateria mai repede.
Totusi am cateva nedumeriri:
1 chiar si in husa (spate silicon) telefonul se zgarie pe margini- ce e de facut?
2 cand ascult muzica la maxim se incalzeste in zona difuzorului- asa si la voi?

Sper ca v-a fi util review-ul meu

#74
ChemTeacher

ChemTeacher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,937
  • Înscris: 26.05.2007
Telefon superOK.......ma intorc de la serviciu cu 80-90% baterie ( ora 18 ), nicio fitza, ezitare.
S-a potolit cu apropourile de update acum 2-3 luni.......altfel ma zapaceau de 2/3 ori pe saptamana.
Camera foto super in conditii de luminozitate scazuta..............toti prietenii mei au apreciat-o !

#75
liberlamare

liberlamare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,419
  • Înscris: 16.05.2007
vad ca a venit android 10

#76
ChemTeacher

ChemTeacher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,937
  • Înscris: 26.05.2007
Eu raman definitiv la 8.0 din fabrica, fara update la aplicatii pana devin incompatibile...........formula testata 5 ani pe vechiul smartphone= love !

#77
larybalauru

larybalauru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 31.07.2008
Cam hulpav la baterie a10,daca înainte o termina in 15h acum in 10h o da gata bineinteles toate la maxim

#78
ChemTeacher

ChemTeacher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,937
  • Înscris: 26.05.2007
Eu am un principiu' ........ daca un lucru functioneaza OK, nu-i aduce modificari/schimbari/ imbunatatiri/update !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate