Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Noile iPhone-uri au probleme cu camerele foto, încărcarea și semnalul 4G – VIDEO

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#19
cipi_v

cipi_v

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 20.02.2007
Nu la toti este problema cu 4G. Eu de exemplu nu o am (XS Max). Iar cea cu incarcarea este aleatorie. Dar e rezolvata in versiunea 12.1

#20
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,880
  • Înscris: 28.11.2006
Da, si am inteles ca daca esti foarte urat, se inchide automat cand iti recunoaste fata...

Spoiler


#21
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Problema cu camera e ca baga un filtru ce îi face pe bărbați să arate de parcă s-au machiat, trageți voi concluziile de rigoare.

#22
MrDerpson

MrDerpson

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,471
  • Înscris: 09.09.2012

 TruculMagic, on 03 octombrie 2018 - 20:40, said:

Ce probleme au la camerele foto, cand in testele comparative chiar si la noi in tara ies pe locul 1... bat absolut orice telefon din acest moment.

Nu atat timp cat exista Huawei P20 Pro. :)

#23
dean

dean

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 25.09.2005
Pe iPhone X se întâmpla foarte des sa am parte de convorbiri cu întreruperi sau apeluri eșuate in zonele cu semnal slab.
Cu X Max momentan nu am probleme de genul, e mai stabil pe partea de GSM
La Wi-fi nu am văzut diferențe iar pozele ies o idee mai bune, însă ecranul și autonomia sunt singurele schimbări majore fata de X..  
probleme soft sau hardware zero pana acum.

Edited by dean, 07 October 2018 - 09:25.


#24
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,891
  • Înscris: 22.12.2005

 TruculMagic, on 03 octombrie 2018 - 20:40, said:

Ce probleme au la camerele foto, cand in testele comparative chiar si la noi in tara ies pe locul 1... bat absolut orice telefon din acest moment.
il bat de se c..a pe el. de frica.
daca aveaun un pret decent mai treaca mearga, dar dupa ce au prostit o lume intreaga ( bravo Dep Marketing, genial!) sa dea gherle de 2 bani e naspa. Si stai sa vezi ca prostu' tot o sa cumpere..

 MrDerpson, on 05 octombrie 2018 - 00:46, said:


Nu atat timp cat exista Huawei P20 Pro. Posted Image
blasfemie! cum sa zici ca zeul nu e zeu ci o petarda ? Iar ca Androidul e castigator? O sa te linseze idevice-istii. Si stai asa ca multi au si bmw..

 PopaXXX, on 05 octombrie 2018 - 00:28, said:

Problema cu camera e ca baga un filtru ce îi face pe bărbați să arate de parcă s-au machiat, trageți voi concluziile de rigoare.
care barbati ? copii isi cumpara bmw si iphone. Barbatii Android si motocicleta. Si apoi se prostesc si devin (iar)copii

 cipi_v, on 04 octombrie 2018 - 12:21, said:

Nu la toti este problema cu 4G. Eu de exemplu nu o am (XS Max). Iar cea cu incarcarea este aleatorie. Dar e rezolvata in versiunea 12.1
deci problemele hardware se rezolva software. Minune si mai multe nu.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate