Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 

Tigara electronica pareri.

  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1
Razvan_cic

Razvan_cic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 18.11.2017
Care este parerea voastra legata de aceasta tigara? https://vape-academy...ce&orderway=asc
Dar asta?   https://www.ebay.com...AqAii2WWDSMJbVg

#2
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
nu se compara cu tigara....oricat ai incerca...

#3
Tort

Tort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 02.01.2016
Mai bine spune ce anume vrei de la o tigara electronica. Sau ce fumezi, cat si de cat timp.

#4
slavyk

slavyk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 18.04.2006
https://forum.softpe...ra-electronica/
Lectură plăcută!

#5
Razvan_cic

Razvan_cic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 18.11.2017
De vreo cateva luni, vreau doar sa vapez linistit in spatii inchise sau cand sunt langa prieteni ca sa nu ii deranjeze fumul de tigara.

#6
legit10

legit10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,480
  • Înscris: 02.11.2015
sunt un fost fumator de aproape 3 pachete zilnic...acum am 2 tigari electronice, m-am lasat de tigari si nu le duc lipsa

#7
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Omu´, daca tot vrei sa-ti strici ceva, fa-o cu materialu´ original, copiile sunt rahaturi. E ca si cand vrei sa faci un kk sanatos din ora-n ora mancand seminte de susan, una cate una.
"m-am lasat de tigari si nu le duc lipsa"
Apa de ploaie, NU te-ai lasat de fumat. Fumatul e toxic, restul e gargara.

Edited by myshyk, 10 September 2018 - 06:54.


#8
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Cand alegi una, tine cont si de cat te costa, daca gasesti, consumabile, in speta, rezistentele. Bateria sa aiba tensiune reglabila, de cel putin 5-8V, putere minim 20W, rezistente de sub 2 ohmi. Restul, aka lichide, arome, continut de nicotina, vezi pe parcurs ce-ti place. Daca doar pufai sa faci senzatie, merge si o baterie ce scoate 4-5 V.. in rezt, citeste pe forum, sunt topicuri gramada despre tigara electronica.

#9
legit10

legit10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,480
  • Înscris: 02.11.2015

 myshyk, on 10 septembrie 2018 - 06:51, said:

Omu´, daca tot vrei sa-ti strici ceva, fa-o cu materialu´ original, copiile sunt rahaturi. E ca si cand vrei sa faci un kk sanatos din ora-n ora mancand seminte de susan, una cate una.
"m-am lasat de tigari si nu le duc lipsa"
Apa de ploaie, NU te-ai lasat de fumat. Fumatul e toxic, restul e gargara.


ce vrei sa spui mai exact ? imi plac tigarile electronice, nu este o copie, am nevoie de nicotina doar atat...acum imi e mai usor sa renunt definitiv la fumat

#10
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009

 Razvan_cic, on 09 septembrie 2018 - 20:58, said:

Care este parerea voastra legata de aceasta tigara? https://vape-academy...ce&orderway=asc
"aceasta tigara" fiind care, ca la link-ul asta e efectiv lista cu toate produsele lor pentru incepatori...

 Razvan_cic, on 09 septembrie 2018 - 20:58, said:

aia e fix o prastie. plm, tigara electronica ce o da inspre mod, la 1$??! gizas...

ba, am mai zis-o si o mai zic: cand e vorba de ceva ce bagati in voi, nu mai umblati cu ieftineala,
surse dubioase, "lasa dom'le ca merge" sau mai stiu eu ce. beliti ochii de 5, 50, 500 de ori inainte
sa puneti botu' pe ceva si sa sugeti d-acolo. iar daca la baterie/mod se accepta sa fie si putin mai
prastie, la atomizor si la lichid sa nu va puna dracu' sa faceti economie.

 myshyk, on 10 septembrie 2018 - 06:51, said:

Omu´, daca tot vrei sa-ti strici ceva, fa-o cu materialu´ original, copiile sunt rahaturi.
de regula sunt de acord cu tine si imi place sa te citesc, dar aici nu-i chiar asa. atata timp cat
stai departe de tigari, orice, dar absolut orice metoda e buna. ca plasturi, ca ciunga, ca esti
cu tigara electronica, ca tragi saruri de nic, ca dracu' mai stie ce...atata timp ca nu pui mana
pe tigara "clasica", e ok.

Edited by dygey, 10 September 2018 - 09:09.


#11
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Tigara aia costa peste 12$, doar cablul usb e 1,5$, e un truc vechi folosit de chinezi, sa apara marfa lor primele la cautari dupa pret crescator.

#12
Razvan_cic

Razvan_cic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 18.11.2017
Hopa, mersi ca mi-ai atras atentia, asta e de fapt link-ul...     https://vape-academy...set-elipse.html

#13
Razvan_cic

Razvan_cic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 18.11.2017
Sau vape pen 22 cum vi se pare?

#14
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Ala din link e jucarie, bateria e vai de capul ei. In rest, nu da detalii despre atomizor, sau ce o fi avand, daca gasesti si cat te costa o rezistenta de schimb pt ea. Eu zic sa cauti un site serios, gasesti oferte mult mai bune si mult mai ieftine.

#15
Razvan_cic

Razvan_cic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 18.11.2017
Am cautat destul de mult si asta pare ca e printre cele mai ieftine, am mai gasit-o pe asta...       https://teamdeals.ro...oc-de-165-ron/p
     e mai ok?

#16
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Nu stiu, cand am vazut link de teamdeals, mi-a fost rusine sa dau click, e site pt fraieri, cu ciurucuri la mare reducere, dar practic la suprapret. Ti-am zis ce sa cauti, ai primit si un link de pe forum cu subiectul asta, treci la studiu. Practic, cel mai ok ar fi sa iei tigara pe bucati. Adica un atomizor serviceabil, cu rezistente ieftine pe care la gasesti pe toate gardurile, una sau doua baterii, incarcator, daca nu sunt baterii cu mufa usb, care pot fi folosite si in timp ce se incarca.

#17
slavyk

slavyk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 18.04.2006
În localitatea ta sau în apropiere nu găsești un magazin specializat?! În general, vînzătorii din magazinele astea, te pot ajuta la alegerea unui kit...

#18
Razvan_cic

Razvan_cic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 18.11.2017
Este un oras la 10 minute de mers cu masina, dar nu stiu ce sa zic, nu pare prea prietenoasa vanzatoarea. Ma mai gandeam la o narghilea, ar fi ok?
Am gasit asa ceva.  https://www.narghile...ea-ph-blue-1566

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate