Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Progres Need for Speed PayBack!

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
Salut,
De curand am inceput sa joc acest NFS, imi place este destul de reusit insa desi imi salveaza masina si upgrade-urile, cursele sunt aceleasi, pur si simplu se repeta fara sa apara altele noi. Exista un storyline prin care trebuie sa treci sau doar faci curse si le tot repeti pentru a face bani pentru upgrade-uri?
Poate este careva care a terminat acest joc sa ma lumineze si pe mine....
Multumesc anticipat!

#2
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,865
  • Înscris: 25.01.2007
ai activat toata harta? daca nu, inseamna ca ai curse pe care nu le-ai facut sau la care nu ai scor suficient sa deblochezi alte curse


[ https://i.ytimg.com/vi/RhcIBxZ16N4/maxresdefault.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011

 slai, on 26 august 2018 - 17:02, said:

ai activat toata harta? daca nu, inseamna ca ai curse pe care nu le-ai facut sau la care nu ai scor suficient sa deblochezi alte curse


[ https://i.ytimg.com/vi/RhcIBxZ16N4/maxresdefault.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Doar partea din mijloc jos nu am curse, insa ce nu inteleg e ca termin o cursa, o castig dar nu dispare de pe harta, ramane acolo, cu se deosebesc cursele facute-castigate de restul? Am facut 500.000$ doar repetand o cursa de drifting, o castig la nesfarsit Posted Image, se mareste un pic targetul dar tot ramane acolo, mi-am facut mustangul maxim doar cu parti din acea cursa.

Edited by maladetz, 26 August 2018 - 17:42.


#4
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Ce configuratie ai de iti merge ? :)

Pare cam naspa jocul, nu mai e un NFS adevarat, am vrut sa-l joc si eu Posted Image

#5
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011

 TruculMagic, on 26 august 2018 - 17:52, said:

Ce configuratie ai de iti merge ? Posted Image

Pare cam naspa jocul, nu mai e un NFS adevarat, am vrut sa-l joc si eu Posted Image
Un I5 7300HQ, GTX1050 4GB si 8GB ram. Grafica e superba, si e destul de ok ca gameplay doar ca am ramas blocat in aceleasi curse, nu stiu cum sa fac sa progresez in storyline.

#6
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016

 TruculMagic, on 26 august 2018 - 17:52, said:

Ce configuratie ai de iti merge ? :)

Pare cam naspa jocul, nu mai e un NFS adevarat, am vrut sa-l joc si eu Posted Image
Îl joc ultra pe i5 6600 16GB DDR4 GTX1060 3GB la 1080p.

#7
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,865
  • Înscris: 25.01.2007
ce carcasa?

#8
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011

 slai, on 26 august 2018 - 17:02, said:

ai activat toata harta? daca nu, inseamna ca ai curse pe care nu le-ai facut sau la care nu ai scor suficient sa deblochezi alte curse


[ https://i.ytimg.com/vi/RhcIBxZ16N4/maxresdefault.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Scuze ca repet intrebarea, cum stiu ce curse mai sunt de facut daca toate apar pe harta la fel chiar si cele facute deja?

#9
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016

 slai, on 26 august 2018 - 19:19, said:

ce carcasa?
Zalman Z1

 maladetz, on 26 august 2018 - 19:46, said:


Scuze ca repet intrebarea, cum stiu ce curse mai sunt de facut daca toate apar pe harta la fel chiar si cele facute deja?
Ai cumpărat jocul ?

#10
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,865
  • Înscris: 25.01.2007
Ce birou?

#11
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011

 notrust, on 26 august 2018 - 20:04, said:

Zalman Z1


Ai cumpărat jocul ?
Da, de ce intrebi?

#12
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,865
  • Înscris: 25.01.2007
Orice nu merge, cineva îți va spune ca e din cauza ca e piratat. Oricum ai ajuns departe, io nu am rezistat atat. Trebuie multă răbdare, mie mi se pare mult prea repetitiv.

#13
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011

 slai, on 26 august 2018 - 22:47, said:

Orice nu merge, cineva îți va spune ca e din cauza ca e piratat. Oricum ai ajuns departe, io nu am rezistat atat. Trebuie multă răbdare, mie mi se pare mult prea repetitiv.
Jocul functioneaza 100%, nu e nimic in neregula cu el, drept dovada si harta mea arata ca si a ta doar ca nu e descoperita toata inca, si la tine e plin de curse, care sunt facute acolo si care nu?, eu nu vad nici o diferenta. O cursa n-ar trebui sa se repete la nesfarsit, as putea face exploit sa fac o caruta de bani cu cursa de drifting care se termina intr-un minut. Si inca ceva care nu-mi place, daca am bani lasa-ma frate sa cumpar upgrade-uri pentru masina, tot imi apare ca se va face restock iar daca e sa gasesc ceva nu e cine stie ce.
Si ca sa ma fac inteles, cu cursa aia de drifting am dus mustangul de la lvl100 la lvl 238 doar repetand nebunia aia de drift(mi-a si placut cu se faceau drifturile ca altfel nu rezistam atat:) ), si asta in 20 de minute :)
Cum fac sa continui povestea , ca ultima misiune din poveste pe care am facut-o a fost cand am furat supercar-ul ala si cam atat si se repeta si aia, ar trebui sa dispara de pe harta si sa apara o noua misiune din story line.....

#14
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
I-am dat de cap, in ghiveciul ala de curse de pe harta se ascundeau si niste curse drag pe care nu le facusem, dupa ce le-am facut mi-au deblocat noi misiuni. Super jocul, cred ca e cel mai bun din toata seria avand in vedere si grafica....

#15
Katta92

Katta92

    Sibiu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,771
  • Înscris: 08.09.2008
Si mie imi place foarte mult Payback, un refresh bun fata de seria de esecuri de la The Run incoace.

Cateva screenshoturi din al meu Posted Image

Attached Files



#16
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011

 Katta92, on 27 august 2018 - 10:41, said:

Si mie imi place foarte mult Payback, un refresh bun fata de seria de esecuri de la The Run incoace.

Cateva screenshoturi din al meu Posted Image
Mie imi plac derilectele asa cum le gasesc pline de rugina, la mustang totusi i-am pus niste jante noi, in rest e asa cum l-am "reconstruit" din bucatile gasite Posted Image

[ http://i955.photobucket.com/albums/ae38/mihai15mai/mustang_zpsruud7a3u.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

P.S: cum ai facut sa faci fotografiile sa apara direct in post?

Edited by maladetz, 27 August 2018 - 18:29.


#17
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
Gata, am reusit sa uplodez poza direct pe softpedia Posted Image

Am vrut sa editez raspunsul anterior dar nu se mai poate Posted Image

Attached Files


Edited by maladetz, 27 August 2018 - 19:02.


#18
tarzaan

tarzaan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 20.03.2009
si eu am fost blocat in jos am facut curse degeaba, trebuie sa ti cumperi masina pentru anumite tipuri de race, de aia nu avansezi, ai pe undeva pe harta pe strada un semn de race si cand intri in el nu se intampla nimic pentru ca nu ai masina pentru acea race, de aia nu avansezi

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate