Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 

Pareri despre AUTO1.COM

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
gabri05

gabri05

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 20.11.2011
De curand am devenit si eu dealer auto pe acest site. Din pacate experienta cu ei nu a fost cea mai buna (dupa ce am achitat masina mi-au oferit un transport mult mai scump fata de cel stabilit initial).

Voi ce parere aveti despre acest site auto dedicat dealerilor? Masinile cumparate corespund intocmai anunturilor postate de ei? Cum procedati cand aveti probleme cu autoturismul cumparat?
Ce ar trebui sa aiba in vedere un dealer pentru o colaborare buna cu sus-numitii?

#2
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Ce poti sa ceri mai mult de la niste capitalisti fara scrupule?

#3
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Adica ai vrut sa devii samsar si ai inceput cu luat teapa? Viitorul e cam sumbru.....

#4
inuendo0

inuendo0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,540
  • Înscris: 03.06.2007
Cunosc foarte bine acest site, am peste 20 de mașini cumparate personal in ultimele 2 luni iar fratele meu peste 100. Pentru mine e ca o afacere secundara.
Nu stau in Romania, dar am cumparat cam din toata Europa, 80% din Spania.
Transportul mi-l asigur singur, cu platforma sau pe roti. Daca am 2-3 masini intr-un punct autorizat auto1.com incerc sa le aduc gramada cu un camion. Nu folosesc transportul lor pentru ca asa cum ai zis si tu sunt scumpi.
Evaluările masinilor si problemele acestora sunt descrise foarte corect. Cu rabdare si putin noroc prinzi licitatii bune si poti lua masini la niste preturi incredibile.
Eu ma declar super multumit.

#5
gabri05

gabri05

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 20.11.2011
Nu cred ca sunt toate asa roz. Sunt și multe opinii negative se pare - https://www.buuyers.com/avis-auto1

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate