Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Mihaela Rădulescu părăsește Românii au talent

* - - - - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008

Quote

Mihaela Rădulescu iese din show-ul Românii au talent. Vedeta a anunțat, vineri seara, că nu va mai continua colaborarea cu show-ul de talente, în care a fost jurat timp de trei sezoane, „din motive personale”.

„Stiti cum e cu momentele alea din viata, cand trebuie sa iei o decizie, oricat de greu ar fi si oricat de multe si diverse lucruri ai de cantarit, de analizat. Am trait un astfel de moment de curand si am facut alegerea pe care am considerat-o cea mai oportuna pentru mine, asumandu-mi, cum ma stiti, fiecare detaliu. Nu voi mai putea participa la noul sezon "Romanii au talent", strict din motive personale”, a scris vedeta pe pagina sa de Facebook.

Mihaela Rădulescu a intrat ca jurat la Românii au talent în 2014, după plecarea lui Mihai Petre, la Antena 1, după cum Paginademedia.ro anunța în exclusivitate, AICI.
Mesajul integral al Mihaelei Rădulescu, în continuare:

Dragii mei,

stiti cum e cu momentele alea din viata, cand trebuie sa iei o decizie, oricat de greu ar fi si oricat de multe si diverse lucruri ai de cantarit, de analizat. Am trait un astfel de moment de curand si am facut alegerea pe care am considerat-o cea mai oportuna pentru mine, asumandu-mi, cum ma stiti, fiecare detaliu. Nu voi mai putea participa la noul sezon "Romanii au talent", strict din motive personale. Mi-am anuntat acum o saptamana colegii de munca si partenerii de contract si le multumesc nu numai pentru intelegere, dar si pentru o colaborare profesionala de care-mi voi aminti mereu cu mare, mare placere. Acum stiti si voi si va multumesc cu tot dragul voua, publicul meu si al acestei emisiuni - pentru voi fac o reverenta. Si nu ma plec in fata voastra doar fizic, ci si cu inima mea toata, care va imbratiseaza si va aplauda!

Mihaela Radulescu


Sursa: https://www.paginade...manii-au-talent

Cine credeti ca ii va lua locul? Eu as paria pe Andreea Marin, voi?

#2
Fjell

Fjell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 21.08.2012

View Postmiki07, on 10 august 2018 - 20:40, said:

Sursa: https://www.paginade...manii-au-talent

Cine credeti ca ii va lua locul? Eu as paria pe Andreea Marin, voi?
Eu as paria pe Andra ! Chiar de face parte din juriul ala ciudat, macar se poate multiplica si poate da o gramada de replici uimitoare de de genul : O pot intreba pe Andra 2 si va poate confirma ca acest concurent este fabulos si incredibil de misto. Sloganul Pro tv va fi : Fara Andra, viata e trist . Fara Andra, nu exista viata pe planeta asta.

#3
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008
Eu cred ca pleaca si F. Calinescu, nu stiu de ce, dar asa simt.

Si cred ca s-ar putea intoarce Mihai Petre, iar ca femeie in locul M. Radulescu, ar putea veni cealalta...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate