Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Smartphone 500 lei

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
unpuisor

unpuisor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 28.04.2003
daca esti obisnuit cu samsung s8 sau iphone x normal ca o sa ti se para petarda, dar la 4,5 mil nu are cum sa faca cartofi prajiti si sa fie si devreme acasa si 180.90.90. O sa poata sa citeasca un mail, un fb, un joc simplu si ceva basic pe telefon. Pana la urma cat dai atata face. Fata de nokia 2 cu mamaliga in loc de procesor, sd 425 e racheta

#20
Kersim

Kersim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,064
  • Înscris: 15.10.2016
Am luat 5A pana la urma de la PCG (mai aveam un voucher si am iesit bine la pret). Vin de la un Samsung S7390 care a facut baie in mare deci cam orice e mai bun.

Multumesc tuturor pentru sfaturi.

Edited by Kersim, 23 July 2018 - 12:14.


#21
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Eu am luat pe 29 apr.dracia asta cu 400 de lei , de la Flanco online .Vad insa ca e stoc  epuizat,  dar au si altii .
Xiaomi Redmi Note 5 A .Mere fain .Bateria tine doua zile, sunt multumit .Deocamdata e o alegere buna .

#22
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

 Kersim, on 23 iulie 2018 - 12:14, said:

Am luat 5A pana la urma de la PCG (mai aveam un voucher si am iesit bine la pret). Vin de la un Samsung S7390 care a facut baie in mare deci cam orice e mai bun.

Multumesc tuturor pentru sfaturi.

De unde pot face rost de voucher ? Vreau sa imi cumpar niste ram pentru laptop :)

#23
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,867
  • Înscris: 25.01.2007
Cine face cumparaturi la ei, poate primi o parte din bani inapoi, pe voucer.

#24
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,103
  • Înscris: 29.01.2016

 Kersim, on 23 iulie 2018 - 12:14, said:

Am luat 5A pana la urma de la PCG (mai aveam un voucher si am iesit bine la pret). Vin de la un Samsung S7390 care a facut baie in mare deci cam orice e mai bun.

Multumesc tuturor pentru sfaturi.
De curiozitate, cu cat l-ai luat ?
Am vazut ca e 450 lei la PC Garage vs 440 lei la Emag

#25
unpuisor

unpuisor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 28.04.2003
sa il stapanesti sanatos, husa si sticla obligatoriu

#26
Kersim

Kersim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,064
  • Înscris: 15.10.2016

 TruculMagic, on 23 iulie 2018 - 12:18, said:

De unde pot face rost de voucher ? Vreau sa imi cumpar niste ram pentru laptop Posted Image
Aveam un cod din ala de la "Da pe goarna si iesi pe plus". Nu sunt la liber alea. In trecut vedeai coduri de afiliere la persoane in semnatura, dar banuiesc ca s-a schimbat regulamentul.
https://www.pcgarage...i-iesi-pe-plus/

Am avut inspiratia de moment sa verific daca mai am ceva in cont si am gasit un voucher de 150+ lei din octombrie 2016, deci nu avea rost sa iau de altundeva.

Edited by Kersim, 24 July 2018 - 10:03.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate